about us banner 1200x400

Про Альфа Лаваль – хто ми є та що ми робимо

Альфа Лаваль - провідний світовий постачальник теплообмінного, сепараційного та потокопровідного обладнання. Використовуючи його як основу, Альфа Лаваль прагне допомогти своїм замовникам підвищити продуктивність та конкурентоспроможність в різних галузях промисловості. Ми визначаємо їх завдання та пропонуємо стійкі рішення та обладнання, що відповідають їх вимогам - переважно в галузі енергетики, охорони навколишнього середовища, харчовій та морській промисловостях.

Галузі промисловості та технології, з якими ми працюємо

Рішення Alfa Laval змінюють наше повсякденне життя. Дізнайтеся більше про принципи роботи та галузі, у яких застосовується обладнання Альфа Лаваль.

Три ключові технології

Наші ключові технології застосовуються у багатьох галузях промисловості.

 

Ми вдосконалюємо світ кожного дня

Альфа Лаваль пропонує рішення у галузі енергетики, охорони наколишнього середовища, харчоій та морській промисловостях.

 

Результати за 2020 рік

Інфограма про річні результати Альфа Лаваль за 2020 рік у шведських кронах (в євро)

Alfa_Laval_in_brief_2020_SEK.gif

Цілі сталого розвитку ООН

Альфа Лаваль сприяє досягненню 15 із 17 цілей сталого розвитку ООН.

Наша мета

Наша мета - це прискорення успіху наших замовників, людей та планети. Ми прагнемо надавати бездоганний сервіс, створювати робочі місця, які надихають наших працівників, та забезпечувати сталий розвиток та стійкість нашого генетичного коду.

Наші замовники на першому місці

Інноваційні рішення Альфа Лаваль застосовуються при обробці, очищенні та переробці матеріалів. Ми прагнемо оптимізувати процеси наших замовників, шляхом створення можливостей для сталого розвитку та прискорення прогресу.  Ми приймаємо до уваги потреби наших замовників - завжди готові докласти додаткові зусилля, щоб підтримати їх у досягненні бізнес-цілей та цілей сталого розвитку.

 

Розвиток наших працівників

Наша корпоративна культура відкрита, доброзичлива та неформальна. Це створює сприятливе середовище для розвитку талантів наших працівників та необхідні умови для досягнення ними успіху як професіоналів. Коли ми надаємо нашим працівникам повноваження та довіру, ми сприяємо їх розвитку. Наша мета  - це залучення, розвиток та створення умов для праці найрозумніших, найпередовіших та найдопитливіших людей у нашій сфері діяльності.

Вдосконалюємо світ кожного дня

Наші технології сприяють відповідальному використанню природних ресурсів. Ми сприяємо прогресу, допомагаючи зменшити негативний вплив промислових процесів на навколишнє середовище за рахунок підвищення енергоефективності, рекуперації тепла, кращого очищення промислових стоків та зменшення викидів вуглекислого газу. На суші та на морі. В цьому полягає суть нашого девізу: Advancing better ™.

 

what_icon.jpg ЩО? Альфа Лаваль - це світовий лідер у трьох ключових технологіях

ТЕПЛООБМІН ꟷ теплообмінники Альфа Лаваль нагрівають або охолоджують, наприклад, рідини. Вони переробляють тепло, оптимізують споживання енергії споживачами, знижують витрати та зменшують вплив на навколишнє середовище.

brazed heat exchanger close-up 640x360

СЕПАРАЦІЯ ꟷ ця технологія застосовується для відокремлення однієї рідини від іншої, рідини та твердих часток або рідини та газу. Ми пропонуємо сепаратори, декантерні центрифуги, фільтри, сита та мембрани.

disc stack separator close-up 640x360

ПОТОКОПРОВІДНЕ ОБЛАДНАННЯ ꟷ Ми постачаємо насоси, клапани, обладнання для мийки ємностей, інсталяційні матеріали для харчової та фармацевтичної промисловості, а також насосні системи для морської промисловості.

unique SSV valves close-up 640x360

for_whom_icon.jpg ДЛЯ КОГО? Обладнання Альфа Лаваль застосовується майже у всіх галузях промисловості

Потреба в опаленні, охолодженні, транспортуванні та розділенні виникає у багатьох галузях промисловості. Візьміть будь-яку сферу: харчова, енергетична, природоохоронна, машинобудівна, фармацевтична, нафтопереробна чи нафтохімічна галузь - Альфа Лаваль постачає обладнання для більшості з них. Для замовників працює три підрозділи продажів: "Енергетичне обладнання", "Харчові технології та Водоочищення" та "Морське обладнання".

how_icon.jpgЯКИМ ЧИНОМ? Обладнання виробляється та реалізується через спільну мережу постачання

Підрозділ Постачання відповідає за закупівлю сировини, виготовлення, постачання та доставку обладнання групи Альфа Лаваль у світі. Підрозділ Постачання гарантує, що будь-яке обладнання, яке було замовлене, починаючи від теплообмінників та сепараторів до насосів, клапанів та мембран - буде виготовлено та доставлено відповідно до строків та умов, які були погоджені з замовником. 

where_icon.jpgДЕ? Альфа Лаваль здійснює продажі обладнання у більш ніж 100 країнах світу та пропонує сервісне обслуговування у більш ніж 160 країнах світу.

Постачання обладнання

Альфа Лаваль постачає обладнання та комплектні рішення, а також надає послуги по обслуговуванню обладнання Альфа Лаваль у більш ніж 100 країнах світу. Близько половина всіх продажів здійснюється напряму, а решта за допомогою каналів збуту, таких як розробники систем, підрядні компанії, роздрібні продавці, агенти та дистриб'ютори.

Сервіс та запасні частини

Альфа Лаваль має понад 100 сервісних центрів, які надають послуги у понад 160 країнах. Це означає, що компанія Альфа Лаваль прагне бути поруч з своїми замовниками та готова допомогти в будь-який момент, коли виникає потреба.

Хочете дізнатись більше? Більше інформації у наших публікаціях!

Журнал HERE

here37_260x345.jpgІнноваційна переробка продуктів харчування, щоб перетворити комах на гамбургери, або нова технологія зберігання відновлюваної енергії - лише два приклади статей у новому виданні журналу HERE. Статті ілюструють, що ми маємо на увазі під відповідальним зростанням, пропонуючи рішення, які приносять користь людям та планеті. Журнал HERE отримав Swedish Publishing Prize у 2019 році.

Журнал Here

Звіт про стійкий розвиток

sustainability_report_20019_thumbnail_240x340.jpgКомпанія Альфа Лаваль активно працює над досягненням цілей із сталого розвитку в області охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки. Також, цілі охоплюють: зменшення кількості нещасних випадків на виробництві, підвищення енергоефективності, зменшення споживання води та скорочення викидів парникових газів. Щоб отримати докладнішу інформацію щодо результатів роботи Альфа Лаваль у досягненні цілей сталого розвитку, перейдіть на сторінку

 Звіт про стійкий розвиток.

Річний звіт Альфа Лаваль

annual_report_2019_240x345.jpgВ нашому річному звіті ви можете прочитати про минулий рік, тенденції, що визначають наш бізнес та галузі, у яких ми працюємо. Ви отримаєте більше інформації про наших працівників, обладнання та послуги та дізнаєтесь, як інновації та стабільність є важливою частиною всього, що ми робимо. 

Річний звіт 2019