Переробка молока, вершків

Ринок переробки молока та вершків постійно розвивається й потребує появи інноваційних продуктів, які характеризуються високою якістю та конкурентоспроможними цінами. Повноцінна лінійка гігієнічних компонентів Альфа Лаваль, яка включає насоси, клапани, теплообмінники, арматуру, забезпечує умови для задоволення потреб ринку. Покращення ефективності ключових процесів. Мінімізація витрат на енергію. Економія цінних ресурсів. Усе це сприяє підвищенню прибутковості.

Milk-and-cream-processing

Ми добре знаємося на особливостях процесу перероблення молока та вершків

 Попит на продукти на основі молока та вершків невпинно зростає. Для його задоволення та забезпечення потреб споживачів виробники молокопродуктів збільшують абсолютні показники обсягів виробництва та розміри партій продукції. Звісно, це потребує збільшення тривалості процесу оброблення та підвищення рівня безпеки продуктів. Для цього необхідне глибоке розуміння функцій кожного компонента на всіх етапах процесу. 

Альфа Лавальдопоможе вирішити всі пов’язані з цим питання завдяки своєму досвіду, накопиченому впродовж десятиліть роботи у сфері переробки молока, наявності широкого асортименту гігієнічного обладнання, розробленого з урахуванням жорстких стандартів молокопереробної промисловості, та використанню програм точної селекції, які дають змогу використовувати оптимальні рішення. Наше надійне гігієнічне обладнання для молокопереробної промисловості виготовляється з повністю відстежуваних матеріалів, що легко очищуються — воно дає змогу забезпечити ощадливе оброблення продуктів із низьким рівнем механічного впливу для досягнення максимальної продуктивності підприємства та мінімальних втрат продукції.

Але найголовніша особливість санітарного обладнання Альфа Лавальполягає в тому, що воно гарантує виробникам молока та вершків цілковитий душевний спокій.

Why choose Alfa Laval?

  • Proven reliability 
  • Our hygienic equipment maximizes uptime and increases energy efficiency 

Product catalogue

Close at hand online

Latest 'Close at hand' online version  

Find an Alfa Laval product

Spare parts catalogue

Spare parts catalogue

Latest spare parts online version 

 

Find Alfa Laval spare parts

Brochure: At the heart of dairy

Технічні статті

Hygienic equipment brochures

Alfa Laval brochures with hygienic equipmentFind the information you need about our equipment for hygienic use.

Heat exchangers Heat exchangers brochure

Pumps Pumps brochure

Membranes  Membranes brochure

Tank equipment Tank equipment brochure

Tubes and fittings Tubes and fittings brochure

Valves and automation Valves and automation brochure

Animations

 

 

Visit the animations site and take a look inside a product to see and understand how it works. 

View animations