Централізовані системи охолодження

У централізованих системах охолодження єдине джерело обслуговує кілька будинків. Обладнання Альфа Лаваль займає ключове місце в цих зручних і економічних системах. Наші теплообмінники та інше обладнання розташовуються усередині кожної будівлі, що входить в мережу централізованого холодопостачання, і забезпечують передачу енергії охолодження з магістралі до внутрішніх систем.

District-cooling-hero-final

Переваги централізованого охолодження

Централізоване охолодження - найкращий спосіб виробництва і розподілу енергії охолодження при промисловому застосуванні. Він має цілий ряд переваг c точки зору економічності і захисту навколишнього середовища. Згідно з розрахунками, споживачі, які перейшли на централізоване охолодження, можуть скоротити операційні витрати майже на 45% в порівнянні з варіантом використання невеликих індивідуальних систем з чілерами. При цьому істотно зменшуватися витрати на електроенергію, ремонт і технічне обслуговування.

Економічна адаптивна система охолодження з низьким рівнем шуму і вібрації

Системи централізованого охолодження Альфа Лаваль забезпечують високу енергоефективність в самих різних місцях. Максимальна ефективність розбірних пластинчастих теплообмінників Альфа Лаваль обумовлена ​​невеликим перепадом температур, тому при теплопередачі втрачається мінімальна кількість енергії. Системи з малим рівнем шуму і вібрації прості в експлуатації і мають високу гнучкість і економічність, оскільки в кожному будинку можна регулювати параметри холодопостачання відповідно до поточних потреб. Переваги для кінцевих користувачів можуть ще зрости, якщо використовувати повністю готову до підключення оптимізовану систему для централізованого охолодження - модульний пункт холодопостачання Альфа Лаваль Maxi.

Повний спектр послуг Альфа Лаваль «Сервіс на 360°»

 

Для підтримки обладнання наших замовників в ідеальному робочому стані Альфа Лаваль пропонує широкий спектр сервісних послуг.

Зв'яжіться з Альфа Лаваль і дізнайтеся більше про те, як ми можемо підвищити ефективність вашого обладнання.

 

Не знайдено інформації по Вашому запиту