Охолодження в системах ОВК

Проектування системи охолодження може виявитись складним завданням, для виконання якого необхідно врахувати безліч чинників. Альфа Лаваль випускає широкий асортимент високоефективних теплообмінників і компонентів для систем охолодження, які увібрали в себе весь наш досвід реалізації численних проектів в різних країнах світу.

cooling general 640x360

Широкий асортимент, висока надійність

До складу більшості охолоджувальних установок входить один або кілька теплообмінників. Широкий асортимент  теплообмінників Альфа Лаваль дозволяє підібрати обладнання для вирішення найрізноманітніших завдань по охолодженню. Високі робочі характеристики наших теплообмінників і  надійність гарантовані і підтверджені сертифікатами. 

Обладнання для работы під високим тиском

Альфа Лаваль пропонує рішення для великих проектів, наприклад, організація комфортного мікроклімату в висотних будівлях. У висотних будівлях необхідно перекачувати величезні обсяги води на великі відстані під постійним великим тиском. Багатий асортимент обладнання Альфа Лаваль для висотних будівель включає теплообмінники, призначені для роботи в якості дільників тиску теплоносія, що знижують його з метою запобігання пошкодження чиллерів і інших компонентів системи кондиціонування.

Driving the future in HVAC

Повний спектр послуг Альфа Лаваль «Сервіс на 360°»

 

Для підтримки обладнання наших замовників в ідеальному робочому стані Альфа Лаваль пропонує широкий спектр сервісних послуг.

Зв'яжіться з Альфа Лаваль і дізнайтеся більше про те, як ми можемо підвищити ефективність вашого обладнання.

 

Не знайдено інформації по Вашому запиту