Захист чілерів

Забруднення перешкоджають ефективній роботі чилера. Альфа Лаваль відкриває нові шляхи забезпечення захисту чилерів за рахунок включення своїх високоефективних теплообмінників до складу економічних та екологічно безпечних охолоджувальних систем з природним охолодженням.

Chiller-protection 640x360

Забруднення погіршують характеристики

Забруднення, які присутні в робочому середовищі, підвищують ймовірність виходу з ладу чилера через погіршення характеристик конденсатора. Оскільки конденсатор надзвичайно чутливий до впливу корозійно-активних хлоридів та біологічно активних компонентів води, необхідно забезпечити надійний захист чилера.

Захист чилерів в системах з природним охолодженням

Розбірні пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль дозволяють організувати економічний  і високоефективний захист конденсаторів чилерів. При наявності градирні або джерела природного охолодження, в якості якого може виступати річка або озеро, наші пластинчасті теплообмінники утворюють систему із замкнутим контуром, яка забезпечує захист чилера. Таке рішення, в порівнянні з системою з відкритим контуром, в якій джерело охолодження безпосередньо підключений до чиллеру, усуває пов'язані з забрудненням проблеми і, як наслідок, підвищує надійність конденсатора і скорочує експлуатаційні витрати

Driving the future in HVAC

Повний спектр послуг Альфа Лаваль «Сервіс на 360°»

 

Для підтримки обладнання наших замовників в ідеальному робочому стані Альфа Лаваль пропонує широкий спектр сервісних послуг.

Зв'яжіться з Альфа Лаваль і дізнайтеся більше про те, як ми можемо підвищити ефективність вашого обладнання.

 

Не знайдено інформації по Вашому запиту