Захист чілерів | Alfa Laval

Захист чілерів

Забруднення перешкоджають ефективній роботі чилера. Альфа Лаваль відкриває нові шляхи забезпечення захисту чилерів за рахунок включення своїх високоефективних теплообмінників до складу економічних та екологічно безпечних охолоджувальних систем з природним охолодженням.

Chiller-protection 640x360

Забруднення погіршують характеристики

Забруднення, які присутні в робочому середовищі, підвищують ймовірність виходу з ладу чилера через погіршення характеристик конденсатора. Оскільки конденсатор надзвичайно чутливий до впливу корозійно-активних хлоридів та біологічно активних компонентів води, необхідно забезпечити надійний захист чилера.

Захист чилерів в системах з природним охолодженням

Розбірні пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль дозволяють організувати економічний  і високоефективний захист конденсаторів чилерів. При наявності градирні або джерела природного охолодження, в якості якого може виступати річка або озеро, наші пластинчасті теплообмінники утворюють систему із замкнутим контуром, яка забезпечує захист чилера. Таке рішення, в порівнянні з системою з відкритим контуром, в якій джерело охолодження безпосередньо підключений до чиллеру, усуває пов'язані з забрудненням проблеми і, як наслідок, підвищує надійність конденсатора і скорочує експлуатаційні витрати

Driving the future in HVAC

Повний спектр послуг Альфа Лаваль «Сервіс на 360°»

 

Для підтримки обладнання наших замовників в ідеальному робочому стані Альфа Лаваль пропонує широкий спектр сервісних послуг.

Зв'яжіться з Альфа Лаваль і дізнайтеся більше про те, як ми можемо підвищити ефективність вашого обладнання.