Marine-Service-24-7-hero-banner

Сервісна пропозиція

Будь-яке обладнання потребує належного догляду й обслуговування для оптимізації й максимального збільшення тривалості й ефективності його експлуатації. Морський сервіс Альфа Лаваль надає підтримку у будь-якій точці доставки вантажів, надаючи клієнтам доступ до передових ринкових інновацій та рішень з сервісного обслуговування, що дає змогу зменшити вартість експлуатації обладнання.

Куди б ви не прямували, Морський сервіс Альфа Лаваль завжди на відстані витягнутої руки. Наші експерти у вашому розпорядженні цілодобово та у будь-який день тижня, все що вам потрібно — це знати номер телефону для зв’язку з нами. Ми готові забезпечити не лише ваші поточні потреби, але й довготермінові вимоги щодо доступності, економності та оптимальності експлуатації обладнання.

Завжди готові, завжди на зв’язку

Наші сервісні центри й виїздна сервісна служба забезпечують цілодобову готовність надати підтримку морським перевезенням. Звернувшись до нашого Морського сервісу, ви одразу ж контактуєте з експертом, який зкоординує на надасть вам необхідну підтримку. У будь-якому місці, у будь-який час: один телефонний дзвінок чи повідомлення електронною поштою — і ви отримаєте професійну підтримку від спеціалістів Альфа Лаваль.

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання відповідей на запитання і заявок на обслуговування.

З питань морського обслуговування, будь ласка, телефонуйте
+46 4636 7700
або надішліть електронне повідомлення на адресу
marine.service@alfalaval.com

Ви хочете скористатися нашими послугами?

Extending performance with marine service solutions for true peace of mindКомерційні пропозиції для морської галузі
Огляд запропонованих послуг для морської галузі:
Паперова версія
Версія для
завантаження 

Запропоновані послуги для інших галузей промисловості
Ознайомтеся з повним асортиментом послуг з техобслуговування Альфа Лаваль для інших галузей промисловості.