Alfa Laval - Seasons greetings 2021

Разом працюємо заради світлого майбутнього нашої планети

Наближається до завершення ще один рік. Ми хочемо подякувати Вам за співпрацю у 2021 року. Дякуємо за довіру, партнерство та ефективну взаємодію у багатьох проектах. Ми раді, що можемо працювати разом, щоб реалізувати сталі рішення, які забезпечують людству та планеті краще майбутнє. Бажаємо Вам миру, спокою та приємних свят у колі родини!

 

Разом ми створюємо кращий світ. За останній рік завдяки встановленню теплообмінників Альфа Лаваль було заощаджено близько 50 ГВТ енергії. Ця економія означає щорічне скорочення викидів вуглекислого газу на 25 мільйонів тонн - трохи більше, ніж викиди міста Париж. Завдяки партнерству з нашими замовниками, ми зможемо разом побудувати краще майбутнє! 

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!

Партнерство заради досягнення цілей сталого розвитку

Кожен заощаджений кіловат енергії має таку ж цінність, як і виробництво одного кіловата чистої енергії. В Альфа Лаваль ми знаємо, як підвищити ефективність ваших процесів та збільшити їх сталість. Понад 90 років ми працюємо над вдосконаленням пластинчастих теплообмінників для оптимізації теплопередачі у процесах нагріву та охолодження.

Це відео розкаже вам про наші інноваційні рішення, які вже використовують наші замовники для задоволення зростаючих потреб у електроенергії та виконання цілей по скороченню викидів.

Дізнатись більше про енергоефективні рішення Альфа Лаваль