Alfa Laval - З Новим роком!

Seasons greetings 2020 herobanner 1920x480

Ми дбайливо та ефективно передаємо тепло, щоб подарувати вам яскраві та затишні свята!

Наближаються Новорічні свята. Від всього серця, ми хочемо висловити Вам щиру подяку за віддану співпрацю в ці непрості часи. Ми сподіваємося на продовження нашої спільної роботи у наступному 2021 році. Працюючи разом, ми зможемо забезпечити людям комфортне життя та сприяти збереженню нашої планети!

Ми вдосконалюємо світ кожного дня. Відновлювані джерела енергії, такі як сонце та вітер – це наше майбутнє. Проте, ми повинні пам’ятати, що коли сонце не світить і немає вітру, енергія не виробляється. Теплообмінники Альфа Лаваль перетворюють електроенергію, вироблену на сонячних та вітрових електростанціях, на теплову, зберігають її, а потім перетворюють знову на електричну, коли це потрібно. Ми дбаємо про свідоме використання відновлюваних ресурсів та безпечне майбутнє для наступних поколінь!

Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо Вам світла та тепла, які дарує нам енергія сонця!!

Внесок у глобальні цілі ООН

Організація Об'єднаних Націй прийняла 17 Цілей сталого розвитку на 2030 рік, відомих як Глобальні цілі, досягти яких зобов'язалися світові лідери. Зараз бізнес, подібний до нашого, повинен вести нас в цьому напрямку.

Explore how Alfa Laval's core business contributes to the Global Goals