Нове обладнання. Нові решения. Приглашаем вас на мероприятие “Alfa Laval Net-Zero”. | Alfa Laval

2022-02-02 Новини про обладнання

Нове обладнання. Нові рішення. Запрошуємо Вас на подію “Alfa Laval Net-Zero”.

Компанія Alfa Laval приймає активну участь у розробці рішень для сталого розвитку в галузі енергетики. Захід буде присвячено новим способам вирішення найактуальніших проблем, включаючи необхідність зниження викидів вуглецю у світовій економіці при одночасному збільшенні потреб у виробництві енергії. На заході буде представлено нове обладнання, яке дає можливість значно підвищити енергоефективність та забезпечити сталий розвиток.

Технології теплообміну та сепарації Alfa Laval ідеально відповідають сучасним викликам. На сьогоднішній день лише деякі компанії у світі здатні запропонувати ефективні та надійні рішення, що забезпечують зростаючі потреби у виробництві енергії та дозволяють одночасно з цим суттєво скоротити викиди вуглекислого газу..

"Ми запрошуємо наших замовників з усього світу приєднатися до нашого заходу, щоб докладно обговорити тему "Інновацій, що сприяють сталому розвитку". На вас чекають виступи експертів галузі", - каже Томас Меллер, віце-президент підрозділу "Енергетика" Alfa Laval. "Наші спікери докладно розкажуть про інноваційні рішення для підвищення енергоефективності, виробництва чистої енергії та впровадження економіки замкнутого циклу.

Ці три напрямки – енергоефективність, чиста енергія та економіка замкнутого циклу – становлять основу концепції сталого розвитку Alfa Laval та визначають напрями для співпраці. "Для нас важливо вибудувати довгострокові партнерські відносини з нашими замовниками, - продовжує Томас Меллер, - адже для розробки рішення щодо зниження викидів вуглецю та підвищення енергоефективності необхідне глибинне розуміння всіх бізнес-процесів замовника. В основі наших інновацій лежать насамперед потреби наших замовників."

На заході ми розглянемо сьогоднішні виклики та можливості їх вирішення. Перехід на природні холодоагенти з меншим впливом на довкілля є основною тенденцією у світовій індустрії опалення та холодопостачання в даний час – і компанія Alfa Laval займає лідируючі позиції, пропонуючи теплообмінники, адаптовані до нових вимог, з якими стикаються наші замовники. Alfa Laval також є генератором інноваційних рішень щодо оптимізації процесів з точки зору ефективного використання матеріалів та ресурсів, які сприяють збільшенню прибутку, скороченню витрат та підвищенню стійкості.

На заході ми розповімо про ініціативу Zero Liquid Discharge та обговоримо тему новітніх видів палива та технологій, включаючи виробництво "зеленого" водню, відновлюване дизельне паливо, представимо найновіші моделі теплообмінників Alfa Laval: ACK540, AC65, TS45 та PCHE Hybloc™.

 

Ми запрошуємо на захід усіх, кому не байдужа тема забезпечення сталого розвитку та зниження викидів вуглецю.

Захід відбудеться 16 лютого 2022 року о 14:00  центрально-європейского часу. (Мова заходу - англійська)

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Tomas Bäckefjord
Vice President Marketing & Communications, Energy Division
Mobile: +46725554458
tomas.backefjord@alfalaval.com

 

 

Launch event title image 640x360-V2

7.14 intro image.jpg

Рішення для сталого розвитку

Разом з нашими замовниками та партнерами Alfa Laval бере участь у розробці енергоефективних та екологічних рішень та сприяє розвитку економіки замкнутого циклу.
Наші знання та досвід у цій галузі сприяють оптимізації процесів наших замовників, вирішенню найскладніших завдань і дозволяють нам робити світ краще щодня.

Дізнайтесь більше

Пов'язані теми: