Рішення для сталого розвитку

Уявіть собі світ, який живе за принципами сталого розвитку. Світ, де потрібно менше, щоб виробляти більше. Світ, де ми ефективно задовольняємо зростаючі потреби в енергії та одночасно зменшуємо викиди CO2. Уявіть собі світ, де ми можемо використати силу природних ресурсів, одночасно зберігаючи їх.

У Альфа Лаваль ми не просто уявляємо цей світ. Ми будуємо його - разом із нашими замовниками та нашими партнерами. Завдяки невпинним інноваціям, ми прискорюємо перехід до ефективніших, екологічно чистіших енергетичних рішень та розвиваємо економіку замкненого циклу. Наші глибокі галузеві знання дозволяють нам оптимізувати процеси замовників, долати найскладніші виклики та вдосконалювати світ кожного дня.

Наша співпраця буде сприяти впровадженню рішень для сталого розвитку. У цьому суть нашого девізу Advancing better ™ - для бізнесу, для людей та для нашої планети.

cleantech_symbol_640x360.png

Партнерство для стійкого розвитку вашого бізнесу

Завдяки досвіду, накопиченому протягом десятиліть роботи, компанія Альфа Лаваль має унікальні знання, які дозволяють виявляти нові можливості та підвищувати ефективність існуючих процесів. Дізнайтеся, як наші рішення і програми підтримки партнерів допоможуть вам задати правильний вектор для зростання бізнесу, повністю розкривши потенціал в обдасті  сталого розвитку.

Наші експерти підкажуть правильний напрямок

У цьому відео Мадлен Гілборн, менеджер з розвитку бізнесу в області екологічно безпечних технологій компанії Альфа Лаваль, розповідає про наші досягнення в сфері екологічно чистої енергії, енергетичної ефективності та економіки замкненого циклу. Партнерство з Альфа Лаваль означає взаємодію з провідними галузевими експертами, такими як Мадлен, які підтримують розвиток напрямку екологічної стійкості вашої організації.

Наше глобальне завдання: декарбонізація

Завдання по декарбонізації складається з двох частин: ми повинні підтримувати швидко зростаючі потреби в енергії і скорочувати при цьому викиди CO2 з метою задоволення вимог Паризької кліматичної угоди.

На цьому графіку видно, що поточний курс далекий від бажаного. Досягнення мети Паризької угоди щодо обмеження зростання потепління до 1,5 ° C до 2050 року вимагає впровадження сценарію «екологічно стійкого розвитку». Однак варто зауважити, що, згідно з прогнозами, потреби в енергії зростуть на 54% за той же період. Тому не існує єдиного простого рішення, здатного перетворити глобальну енергетичну систему. Потрібно застосувати комплекс технологій та рішень в області використання палива.

Володіючи потрібним досвідом і знаннями, компанія Альфа Лаваль готова допомогти вам в переході до моделі сталого розвитку, надаючи рішення в галузі енергоефективності, екологічно чистої енергії і економіки замкнутого циклу. Ви зможете знайти детальнішу інформацію за посиланням нижче або зв'язатись з нами.


Контакті дані

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Енергоефективність

Як компанія Альфа Лаваль може максимально підвищити вашу енергетичну ефективність? Дізнайтеся, як наші рішення допомагають економити 50 ГВт енергії за рік та при цьому скорочувати викиди CO2 на 25 мільйонів тонн. Це в 550 разів більше, ніж власний вуглецевий слід Альфа Лаваль.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Екологічно чиста енергія

Ви готові дізнатись про новітні рішення по виробництву «зеленого» водню, паливних елементів, засобів уловлювання вуглецю та систем зберігання енергії? Натисніть тут, щоб дізнатися про рішення компанії Альфа Лаваль для прискорення переходу на екологічно чисту енергію.

Sustainable solutions Clean energy

Економіка замкнутого циклу

Хочете побачити, як компанія Альфа Лаваль працює з партнерами та замовниками, щоб переконатися, що кожен вид природних ресурсів використовується (в тому числі і повторно) максимально раціонально? Дізнайтеся про наші найновіші рішення в області економіки замкнутого циклу.

Sustainable solutions Circular economy

Партнерство з метою сталого розвитку

Ваші інтереси - це наші інтереси. Ваш ентузіазм - це наш ентузіазм. Компанія Альфа Лаваль переконана, що співпраця і міцні партнерські відносини є основною умовою для розробки рішень майбутнього. Понад століття цей підхід був в основі нашої інноваційної діяльності. І сьогодні він стимулює наші нові розробки в галузі енергетичної ефективності, екологічно чистої енергії і економіки замкнутого циклу. Дізнайтеся, як наші рішення і програми підтримки партнерів допоможуть вам задати правильний вектор для зростання бізнесу, повністю розкривши потенціал в галузі сталого розвитку.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Рішення для сталого розвитку

Уявіть собі світ, який живе за принципами сталого розвитку.

.

Рішення для сталого розвитку нашої планети

Чи знаєте ви, що компанія Альфа Лаваль долучається до досягнення 15 з 17 цілей ООН в сфері сталого розвитку? Ми пропонуємо рішення, які відповідають потребам не тільки наших замовників, але й всієї планети. В останньому звіті про сталий розвиток представлена інформація про дії, які ми робимо, щоб поліпшити умови життя кожної людини.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Журнал HERE

HERE - це онлайн-журнал компанії Альфа Лаваль, який в 2019 був удостоєний премії Swedish Publishing Prize. У ньому можна ознайомитися з новітніми аналітичними даними інноваційних проектів, реалізованих в усьому світі. Приділяючи основну увагу питанням економії енергії та захисту навколишнього середовища, журнал HERE розповідає про проблеми глобального і локального масштабу, а також пропонує інновації та інструменти, здатні їх вирішити.

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'яжіться з нами

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до положень нашої політики конфіденційності.