Energy Hunter Hero banner

Енергохантерів

Досить витрачати гроші та енергію даремно - інвестуйте у стійке майбутнє вже зараз

Енергоефективність у нас в ДНК. Це те, що ми розвиваємо вже майже десять років. Фактично, рішення Альфа Лаваль в області теплопередачі дозволяють економити 100 ГВт енергії щороку. Цієї енергії достатньо для обігріву 20 мільйонів будинків.

Наші перевірені та ефективні рішення в області теплопередачі дозволяють економити енергію і воду, покращувати рекуперацію тепла і скорочувати викиди вуглекислого газу за рахунок максимального підвищення енергоефективності практично у всіх галузях промисловості.

Зараз ми прискорюємо наше полювання за відходами енергії, щоб вдосконалити існуючі галузі та допомогти вам заощаджувати енергію вже сьогодні.

Energy_Hunter_saved_on_calculation.jpg

Розрахуйте, скільки ви можете заощадити та зв'яжіться з одним з наших Енергохантерів вже сьогодні

У Вас є технологічний процес охолодження, в якому гаряче технологічне середовище охолоджується за допомогою системи охолодження?

Наш спрощений інструмент допоможе Вам оцінити, скільки енергії Ви можете заощадити за рахунок рекуперації відпрацьованого тепла при використанні нашої ефективної технології пластинчастих теплообмінників. Ви також отримаєте оцінку в грошовому еквіваленті, скільки викидів вуглекислого газу і скільки споживання води ви заощадите.

Термін окупності інвестицій в рекуперацію відпрацьованого тепла, як правило, дуже низький і становить від декількох місяців до декількох років.Подивіться, скільки ви можете заощадити тут

Ознайомтеся з деякими з наших нещодавніх проектів з енергоефективності

panoramic_aerial_view_of_downtown_hamburg_640x360.jpg

Утилізація тепла промислових відходів

Утилізація тепла промислових відходів є одним з найефективніших способів підвищення енергоефективності в глобальному масштабі. Відновлюючи енергію, яка інакше втрачалася б в атмосферу або воду, і повторно використовуючи її для інших цілей, ми можемо значно скоротити споживання палива в порівнянні з сьогоднішнім рівнем. Як наслідок, ми також можемо різко скоротити глобальні викиди вуглекислого газу.

Дізнатися більше

Paper from UPM-Kymmene 640x360.png

Енергетичний баланс

Виробництво паперу вимагає величезної кількості енергії для підтримки процесів нагрівання та охолодження, необхідних для галузі. Фінська компанія UPM-Kymmene, найбільша в Європі група компаній лісової промисловості і один з найбільших у світі виробників паперу, відрегулювала баланс між процесами нагрівання і охолодження, що призвело до надлишку енергії.


Дізнатися більше

Sappi paper mill installation 640x360.jpg

Рекуперація пари

Паперова фабрика Sappi Maastricht, Нідерланди, потребувала заміни кожухотрубного теплообмінника, який часто протікав. Крім того, він був важкодоступним і дорогим в обслуговуванні. АльфаКонд вирішив ці проблеми.Дізнатися більше

aerial_view_of_Helsingborg_in_Sweden_640x360.jpg

Утилізація тепла сірчаної кислоти

Економічні та екологічні переваги рекуперації тепла сірчаної кислоти. Після повної реконструкції системи охолодження на сірчанокислотному заводі в Кемірі температура охолоджувальної води була підвищена до рівня, при якому вона може використовуватися для централізованого теплопостачання.
Дізнатися більше

Рух за енергоефективність

Що може бути більш стійким, ніж енергія, яка взагалі не була вироблена? Ось чому енергоефективність - це наше "перше паливо" для декарбонізації майбутнього. Нам просто потрібно, щоб це сталося. Саме тому Альфа Лаваль приєдналася до Руху за енергоефективність.

Приєднуйтесь до нас в рамках ініціативи відкритих дверей для прискорення впровадження енергоефективних рішень. Разом ми можемо прискорити перехід до більш стійкого майбутнього. Дізнайтеся, що таке Рух за енергоефективність.

Читати далі

Будемо раді почути Вас!

Якщо ви хочете дізнатися більше про економію коштів та енергії або замовити візит на об'єкт, наші Енергохантерів готові допомогти вам.

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до нашої  політики конфіденційностіi.