Сервісне обслуговування обладнання Альфа Лаваль

Завдяки надійності та постійній доступності наших спеціалістів, сервісне обслуговування від Альфа Лаваль допомагає підтримувати роботу вашого обладнання на необхідному рівні та мінімізувати час простою. Наші експерти, які надають послуги як у Сервісному центрі, так і на об'єкті, володіють детальними знаннями про продукцію компанії та способи її застосування. Саме тому так багато людей обирає сервіс Альфа Лаваль.

Зверніться до нас: +48 22 336 6464, poland.info@alfalaval.com

або заповніть форму і ми зв'яжемося з вами самостійно: Заповнити форму

Ви шукаєте конкретну послугу?

.

Сервісне обслуговування теплообмінників

У межах сервісного обслуговування теплообмінників Альфа Лаваль пропонуються наступні послуги: відновлення й технічне обслуговування пластинчастих теплообмінників, рам пластинчастих теплообмінників, нагрівачів, пластинчастих охолоджувачів і пастеризаторів. У межах обслуговування теплообмінників компанія також пропонує послуги з очищення пластинчастих теплообмінників, нагрівачів, пластинчастих охолоджувачів і пастеризаторів.

Натисніть на одну з кнопок нижче та отримайте детальну інформацію про сервісне обслуговування будь-якої моделі теплообмінника:

Сервісне обслуговування теплообмінників Compabloc

Сервісне обслуговування теплообмінників Contherm 

Сервісне обслуговування пластинчастих теплообмінників

Сервісне обслуговування пластинчастих теплообмінників
– харчова промисловість

Сервісне обслуговування спіральних теплообмінників

Сервісне обслуговування декантерів

Сервісне обслуговування декантера Альфа Лаваль включає розбирання декантера і обертового блока, хімічне очищення окремих компонентів і механічне очищення під високим тиском. Обслуговування декантера включає огляд, під час якого перевіряється зношення окремих компонентів декантера відповідно до стандартів Альфа Лаваль і перевіряється можливість ремонту або можливої заміни. Подальші етапи обслуговування декантера включають: балансування обертових блоків, збирання та підготовку до транспортування.

Сервісне обслуговування декантерів Альфа Лаваль також включає випробування обладнання для перевірки його придатності для подальшого застосування нашими клієнтами.

Натисніть на кнопку нижче та перевірте деталі сервісного обслуговування декантера:

Сервісне обслуговування декантерів

Сервісне обслуговування сепараторів

Сервісне обслуговування сепараторів Альфа Лаваль включає: планове технічне обслуговування, моніторинг стану та можливості модернізації для вищої продуктивності. Наші інженери з сервісного обслуговування центрифуг також можуть навчити операторів керувати системою та обслуговувати її для досягнення максимальної ефективності.

Натисніть на кнопку нижче та ознайомтеся з деталями сервісного обслуговування сепараторів, які використовуються в кожній окремій галузі:

Сервісне обслуговування сепараторів
– біотехнології та фармацевтична галузь

Сервісне обслуговування сепараторів
– переробна промисловість та енергетика

Сервісне обслуговування сепараторів
– оброблювальна промисловість

Сервісне обслуговування сепараторів
– харчова промисловість

 

Сервісне обслуговування гігієнічних насосів

Сервісне обслуговування гігієнічних насосів Альфа Лаваль допомагає забезпечити максимальні показники часу безперебійної роботи насосів, які використовуються в молочній, харчовій, фармацевтичній промисловості, виробництві напоїв, побутовій хімії.

Сервісне обслуговування насосів включає в себе наступні послуги: планове технічне обслуговування із заміною всіх гумових ущільнювачів, що постачаються виробником у складі комплектів для ремонту, а також капітальне технічне обслуговування, яке складається з перевірки та відновлення компонентів, які потребують ремонту.

Натисніть на кнопку нижче та отримайте детальну інформацію щодо обслуговування насосів:

Сервісне обслуговування гігієнічних насосів

 

.

Технічна документація

Наявність коректної технічної документації на обладнання скорочує час замовлення запчастин, забезпечує правильне щоденне використання та обслуговування обладнання. Коректна документація забезпечує швидшу сертифікацію та перевірку обладнання, коли це необхідно.

Перевірити технічну документацію

.

Виявлення та усунення несправностей

Наші досвідчені та компетентні спеціалісти з виявлення та усунення несправностей надають оперативну підтримку на місці чи дистанційно, знаходять причину незапланованого простою та забезпечують справну роботу обладнання.

Зверніться до нас, щоб отримати допомогу у виявленні та усуненні несправностей.

Інформація про виявлення та усунення несправностей

Сервісний центр Альфа Лаваль у місті Лодзь, Польща

Сервісний центр Альфа Лаваль у місті Лодзь, Польща, пропонує ремонт пластинчастих теплообмінників і декантерів, а також окремі види ремонту для сепараторів, зварних і паяних теплообмінників, теплообмінників з поверхнею, що пошкоджені, а також насосів і клапанів. Наші спеціалісти випробовують обладнання на придатність до застосування в конкретних ситуаціях, проводять діагностику, консультують та здійснюють обслуговування на об’єкті. Ми обслуговуємо клієнтів з Польщі, України, країн Балтії та інших європейських країн.

Дізнатися більше

Запчастини Альфа Лаваль

Оригінальні запчастини Альфа Лаваль дозволяють підвищити продуктивність і забезпечити максимальну доступність обладнання. Легкий доступ до широкого асортименту надійних запчастин найвищої якості знижує загальну вартість експлуатації та підтримує справність обладнання протягом усього терміну служби.

Звернутися до нас для отримання запчастин

Spare parts banner 640x360.jpg

PB training

Курси підготовки Альфа Лаваль

Курси підготовки Альфа Лаваль розроблені для того, щоб стимулювати робітників, які працюють з обладнанням, підвищити їхню кваліфікацію, розширити їхні навички й мотивувати їх. Належне навчання працівників впливає на якість використання та планового обслуговування систем і обладнання Альфа Лаваль, продовжуючи термін їхньої експлуатації. Курси підготовки Альфа Лаваль також підвищують безпеку персоналу.

Дізнатися більше

Сервісні угоди Альфа Лаваль забезпечують:

  • Подовження терміну експлуатації;
  • Короткий період окупності;
  • Повноцінний контроль над бюджетом на обслуговування.

Сервісні угоди Альфа Лаваль

Сервісні угоди Альфа Лаваль передбачають персоналізоване сервісне обслуговування. Вони створені для максимального підвищення ефективності, зниження вартості експлуатації і обмеження ризиків несподіваних збоїв в роботі обладнання. Сервісні угоди також дають вам повноцінний контроль над бюджетом на техобслуговування обладнання.

Дізнатися більше про сервісні угоди