Energybanner
Energybanner 640x360

Сталий розвиток

Альфа Лаваль працює над оптимізацією використання природних ресурсів для замовників та у власній діяльності

Два аспекти сталого розвитку

Принципи ведення ділової активності Альфа Лаваль

Бізнес принципи Альфа Лаваль або наш Кодекс поведінки, описують, як ми діємо в суспільстві при досягненні наших бізнес-цілей. Чотири принципи; Соціальна, ділова чесність, навколишнє середовище та прозорість включають повагу до прав людини наших співробітників та спільнот, у яких ми працюємо, та нашу роботу щодо зменшення впливу на навколишнє середовище

 

Читати про Бізнес Принципи

Можливості для бізнесу

В Альфа Лаваль сталий розвиток - це також використання можливостей для бізнесу. Наше обладнання та рішення застосовуються для очищення води, підвищення енергоефективності, скорочення викидів вуглецю та мінімізації забруднення навколишнього середовища, а також нагрівання, охолодження, розділення та транспортування. Іншими словами, сталий розвиток є основою нашого бізнесу.

 

Читати про можливості для бізнесу

Прискорення переходу до вуглецевої нейтральності та циркулярної економіки

Компанія Альфа Лаваль надає можливість замовникам у харчовій, морській та енергетичній галузях долати свої поточні та майбутні екологічні виклики - дізнайтесь більше, що саме ми пропонуємо, та як ми вирішуємо наші власні виклики у сфері сталого розвитку, ознайомившись із Звітом зі сталого розвитку 2020 року. Напишіть нам за адресою sustainability@alfalaval.com та поділіться вашими думками та враженнями!

plant with bubble 640x360

Внесок у досягнення глобальних цілей ООН

Організація Об'єднаних Націй розробила та прийняла 17 цілей сталого розвитку до 2030 року, які відомі як Глобальні цілі та виконання яких було обіцяне світовими лідерами. Міжгалузева співпраця між громадянським суспільством, науковими колами та бізнес-спільнотою є ключовою умовою досягнення цих цілей. Компанія Альфа Лаваль робить великий внесок у досягнення багатьох глобальних цілей.

SDG Wheel v2

Прискорення стійких рішень

Уявіть собі світ, який живе за принципами сталого розвитку. Світ, в якому потрібно менше, щоб виробляти більше. Світ, в якому ми ефективно задовольняємо зростаючі потреби в енергії та одночасно зменшуємо викиди вуглецю. Уявіть собі світ, де ми можемо використати силу природних ресурсів, зберігаючи їх. У Альфа Лаваль ми не просто уявляємо цей світ. Ми будуємо його разом із нашими замовниками та партнерами.

Accelerating sustainable solutions-vignette640x360

Приклади застосування