Підвищення продуктивності та екологічних показників за рахунок стійкого розвитку систем обробки рідин

Прагнете скоротити витрати на енергію та воду? Оптимізація технологічного обладнання - це розумний та стійкий спосіб підтримки людей, планети та прибутковості.

Якщо ви хочете оптимізувати продуктивність вашого підприємства, одночасно підвищивши рентабельність, перевірте ваші системи безрозбірної мийки (CIP).

У середньому, енергоспоживання система безрозбірної мійки (CIP) становить 20% енергоспоживання заводу. Оптимізація основних систем безрозбірної мійки (CIP) - це перевірка ефективності підтримки стійкості та залучення вашого заводу з виробництва напоїв.

Оптимізуйте процеси безрозбірної мийки (CIP) у молочній, харчовій промисловостях та виробництві напоїв. Отримайте довший час безперебійної роботи та значну економію енергії та води, мінімізуючи витрати.

 

Підвищення енергоефективності безрозбірної мийки (CIP)

  • Мішалки Alfa Laval споживають на 80% менше енергії, ніж звичайні мішалки.
  • Використання насосів Alfa Laval скорочує споживання енергії  на 30%

 

Оптимізація використання ресурсів під час безрозбірної мийки (CIP)

  • Клапани Alfa Laval з автоматичною мийкою сідла використовують до 90% менше води та CIP розчину
  • Використання систем очищення ємностей Alfa Laval сприяє скороченню споживання води на 70%

Альфа Лаваль може допомогти Вам у досягненні ваших цілей сталого розвитку, використовуючи рішення Альфа Лаваль для оптимізації процесів на виробництві. 

Оптимізації технологій безрозбірної мийки

        

.

Електронна книга про досягнення цілей в галузі сталого розвитку та економії витрат

Нова інтерактивна електронна книга Альфа Лаваль про досягнення цілей в галузі сталого розвитку та економії витрат за допомогою оптимізації технологій безрозбірної мийки (CIP), дозволяє легко досліджувати технологічні інновації та визначати економію коштів. Приклади застосування з підприємств надають докази того, що вам потрібно оновити найважливіше обладнання для безрозбірної мийки (CIP), таке як клапани, насоси, обладнання для мийки ємностей та мішалки.

CIP Sustainability Optimization Brochure 640x360
.

Задоволені замовники

Yörükoğlu Süt case story 640x360
Dabur case story 640x360
Alfa Laval LKH pumps Dairy case story 640x360

Yörükoğlu Süt, Туреччина

"Для нас стало справжнім відкриттям, дізнатись, що Альфа Лаваль та Тетра Пак можуть сприяти виконанню нашої програми сталого розвитку за рахунок економії води та електроенергії."

 Бурак Аксой, Директор виробництва, Yörükoğlu Süt. 

Читати про досвід Yörükoğlu Süt, Туреччина

Dabur Naturelle, Дубаї

"Ми абсолютно впевнені, що екологічна сталість є найважливішим елементом, що лежить в основі успіху бізнесу." 

 

Субба Рао, Керівник Міжнародного Виробництва, Dabur International.

Читати про досвід Dabur Naturelle, Дубаї

Аудит Альфа Лаваль - Тетра Пак

"Я хотів бути впевненим, що нові насоси справляться з цим завданням, але насоси LKH перевершили мої очікування."

 

Керівник технічного обслуговування молочного виробництва, Major Dairy Company, Данія.

Читати про спільний аудит Альфа Лаваль - Тетра Пак

        

.

Виберіть найефективне обладнання для  ваших основних технологій безрозбірної мийки (CIP)

Насос Alfa Laval LKH Prime

Завдяки поєднанню передових технології повітряних гвинтів, оптимізованої крильчатки та геометрії корпусу, насос Alfa Laval LKH Prime перевершує очікування щодо безшумної, ефективної роботи, зменшення споживання енергії та викидів CO2. Насос Alfa Laval LKH Prime відповідає найсуворішим стандартам та гігієнічним вимогам.

LKH 高效自吸泵-LKH high-efficiency self-priming pump

Контролери Alfa Laval ThinkTop® V70

Контролери Альфа Лаваль ThinkTop® V70 - це наступне покоління провідних вимірювальних та керуючих пристроїв Альфа Лаваль для гігієнічних клапанів. Вони розроблені для установки на протизмішувальні клапани серії Unique. Контролери забезпечують найшвидше очищення сідла, якого достатньо для очищення клапана від продукту з низьким вмістом жиру. Його неперевершена продуктивність сприяє скороченню споживання води і стічних вод до 90%.

阿法拉伐自动阀门控制器

Миючі голівки TJ Rotary Jet Heads

Асортимент обладнання для мийки ємностей з ротаційною головкою Альфа Лаваль забезпечує виняткове очищення, кращу якість кінцевого продукту, більшу загальну продуктивність та зниження експлуатаційних витрат на 70%. Уникайте забруднення за допомогою циклу очищення на 360 ° та зменшіть потребу у воді та миючих речовинах.

rotary jet head tj 640x360

Мішалки Alfa Laval’s Rotary Jet Mixer

Мішалки Alfa Laval виконують подвійну роботу. Один пристрій може виконувати змішування рідин, дисперсію газу та диспергування порошку, не вимагаючи окремого обладнання для кожного процесу і тим самим забезпечуючи значну економію. Після завершення процесу змішування струменеві насадки змішувача можна використовувати для розпилення миючих рідин у ємності для ефективного очищення поверхонь.

rotary jet mixer right side 640x360
.

Зверніться до нас, щоб замовити аудит обладнання або дізнатися більше про досягнення цілей сталого розвитку

Хочете отримувати нашу інформаційну розсилку, щоб бути в курсі продуктів, послуг та питань сталого розвитку?
Згода на обробку персональних даних
.

Реалізуйте свою стратегію сталого розвитку

Отримайте більшу економію електроенергії та води та зменшіть викиди з гігієнічних технологічних ліній. Наше щомісячне інформаційне видання NEAR пропонує вам ознайомитись з досвідом замовників Альфа Лаваль, які покращують екологічні показники у молочній, харчовій промисловостях та виробництві напоїв, засобів гігієни та фармацевтичній промисловості. Те, що добре для людей і планети, добре для вашого бізнесу.

near subscribtion