Hero banner career 1920x480
banner mobile career 640x360

Зацікавлені?

Ви зацікавлені?

У Альфа Лаваль ми завжди прагнемо зробити крок вперед і подолати найскладніші перешкоди. Наша рушійна сила та мета - сприяти успіху наших замовників, покращити умови життя людства, а також захистити нашу планету. Ми можемо досягти цього лише завдяки відданим працівникам, які мають допитливий розум. Цікавість - це іскра для запуску великих проектів, які гарантують прогрес.

Якщо ви допитливі та маєте активну життєву позицію, в розділі «Вакансії» ви знайдете для себе можливость зробити внесок до вирішення найскладніших проблем нашої планети.

Advancing better. With Alfa Laval.

 

Перегляньте вакансії

ЦЕ МИ!

Познайомтесь з людьми, яким не байдуже, в якому світі жити - з нашими співробітниками!

"I continuously find new challenges"

Meet Camilla Arvidsson
Marketing & Product Management

”Super nice!”

Meet Manal Mohamed Abdeslam
Human Resources

”Be brave!”

Meet Jay Jeong
Refinery Market Manager

”Proving customer value”

Meet Jonathan Molander
Production

See our job vacancies

"We contribute to our agile transformation!"

Meet our Automation team

"You create your own success"

Madeleine Gilborne, Sustainability Specialist

"Have an open mind to learn new things"

Gurudatt Bhat, IT Specialist

”I’m saving the world!”

Meet Eva Andersson, Senior Specialist Refinery processes

 

See our job vacancies

НАШІ РІШЕННЯ

Ми робимо морську воду придатнішою для життя морських мешканців

Мікрочастинки пластику являють серйозну загрозу для морів і океанів. Вони розкладаються протягом сотень років і можуть завдати істотної шкоди безлічі морських організмів. Крім того, коли ми п'ємо воду, мікрочастинки пластику потрапляють і в наш організм. Приєднуйтесь до Alfa Laval. Ми працюємо над проектом, який змінює цю ситуацію. Ми розробили мембранні біореактори для установок з очищення стічних вод, які очищають воду від мікрочастинок пластика розміром до 0,0002 мм. Це гарна новина як для тих, хто живе в воді, так і для тих, хто її споживає.

 

dolphin 640x360

Джессіка Бенгтссон, наш провідний фахівець

Джессіка Бенгтссон - експерт в області мембранних рішень і технологій очищення води. Вона брала участь в реалізації пілотного проекту Roskilde Fjord («Роскілле-фьорд»). Мембрани Alfa Laval, розроблені в рамках даного проекту, показали чудовий результат очищення і були удостоєні за це премії Energy Globe Award в номінації «Кращий національний проект».

 

Читати про проект     Вакансії в Альфа Лаваль


woman with a flie on her nose 640x360

Інший погляд на майбутні продукти харчування

Потреба в якісному білку зростає. Але площа земель для вирощування кормових культур обмежена, а чисельність населення швидко збільшується. Приєднуйтесь до Alfa Laval. Розведення комах може допомогти у вирішенні цього складного завдання. Личинки чорної львинки швидко ростуть, і їх можна збирати вже через кілька тижнів. Завдяки технологіям Alfa Laval ці дрібні комахи можуть бути перероблені в корм для тварин. Вони займають на 90% менше місця і вимагають менше витрат, порівняно з традиційними кормами. Тому чорна львинка знаходиться в центрі уваги під час пошуку  рішень однієї з найважливіших проблем.Читати про проект    

sumit pingle 640x360

Суміт Пінгл, наш провідний фахівець

Суміт Пінгл має багаторічний досвід роботи з різними джерелами білка і технологічними рішеннями на його основі. На його думку, завдяки великому портфоліо розробок Alfa Laval, накопиченому за 50 років роботи компанії, а також використанню ключового обладнання компанії у основних технологічних процесах, Альфа Лаваль стала важливим галузевим партнером з підтвердженою репутацією.

Читати інтерв'ю з Сумітом Пінглем      Вакансії в Alfa Laval

Виходячи з принципу сталої навігації

Головним завданням капітана вантажного судна є безпечне транспортування вантажу з пункту A в пункт Б. Проте, дотримання суворих правил щодо викидів відпрацьованих газів і скидання води також має велике значення. Недотримання встановлених вимог може привести до великих штрафів та затратних простоїв. Приєднуйтесь до Alfa Laval. Завдяки підключенню нашого обладнання на борту корабля та  використанню хмарних технологій для зберігання і обробки даних, ми можемо безперервно збирати дані з більш ніж 500 датчиків на судні. При надходженні аварійного сигналу або виявленні збою в системі, капітан і команда миттєво отримують сигнал тривоги. Одночасно, вони можуть отримати від Alfa Laval дистанційну допомогу, що дозволяє негайно вжити необхідних заходів. Це все одно що мати ангела-хранителя, завдяки якому ви можете вести корабель спокійно і впевнено.

Це лише один з прикладів, який показує, як ми долаємо найскладніші проблеми. Цікавість лежить в основі великих ідей. А великі ідеї сприяють прогресу.

 

Більше про технології     Наші вакансії

captain marine 640x360

dog and cat laying on the floor 640x360

Використання надлишків тепла на благо людей

На сьогоднішній день втрати енергії у виробництві становлять близько 50 млрд Вт. В основному це втрати тепла. Чому б не використовувати цю неймовірну кількості енергії? Приєднуйтесь до Alfa Laval. Наші пластинчасті теплообмінники дозволяють ефективно збирати надлишок тепла, що генерується в ході технологічних процесів, і використовувати його з користю для людей. Наприклад, для опалення житлових районів. Це не тільки допомагає створювати комфортне середовище в приміщенні, а й благотворно впливає на нашу атмосферу, забезпечуючи скорочення викидів вуглекислого газу на 150 млн тонн на рік.

Це лише один з прикладів, який показує, як ми долаємо найскладніші проблеми. Цікавість лежить в основі великих ідей. А великі ідеї рухають прогрес

      Дізнатись більше про технології               Наші вакансії

Знайомтеся, Жюльєн Дженнетьє, один із наших допитливих умів

Познайомтеся з нашим допитливим розумом Жюльєном Дженнетьє, який розповідає про його внесок у те, щоб Альфа Лаваль позитивно вплинула на клієнтів, людей і планету, покращуючи енергоефективність.


Збереження сонячної енергії, щоб скрасити похмурий день

Сонячна та вітрова енергія – майбутнє. Є лише одна велика проблема: коли не світить сонце або не дме вітер, електроенергія не виробляється. Хіба що енергію можна ефективно зберігати. Входить Альфа Лаваль. Будучи співвласником нової компанії, Альфа Лаваль активно намагається здійснити цю утопічну мрію. Електрична енергія сонячних і вітрових установок перетворюється в теплову енергію за допомогою наших унікальних спеціально розроблених теплообмінників. Потім тепло зберігається і зберігається у гігантських бухтах розплавленої солі, чекаючи, коли його пробудять і перетворять назад в електроенергію, коли це необхідно в мережі. Тож навіть для сірих днів прогноз виглядає яскравим.

woman holding glowing glass jar 640x360

Зустрічайте - допитливий розум  Емма Карлссон Ліндбо та Маттіас Норен

Емма та Маттіас розповідають про спільну працю та про те, як їхня цікавість сприяє командній роботі та досягненню результатів.

Дізнайтесь більше     Вакансії Альфа Лаваль

Читайте тут № 37 у інтерактивній версії з посиланнями

Інноваційна переробка їжі, яка перетворює жуків на гамбургери, або нова технологія для зберігання відновлюваної енергії – це лише два приклади статей у новому випуску журналу HERE. Статті ілюструють, що ми маємо на увазі під відповідальним зростанням, надаючи рішення, які приносять користь як людям, так і планеті. HERE отримав Шведську видавничу премію у 2019 році.

here no37 640x360