2020-04-13 Новини про обладнання

Альфа Лаваль представляє Compabloc+ для робіт в умовах високого тиску

У всьому світі експлуатується понад 30 тис. теплообмінників Альфа Лаваль типу Compabloc. Ці апарати є загальновизнаним лідером ринку блокових теплообмінників. Нова лінійка теплообмінників Compabloc + знайде застосування в різних галузях промисловості завдяки їх здатності працювати в найскладніших умовах. У теплообмінниках типу Compabloc+ використовується інноваційна конструкція ущільнення, що гарантує безпечну експлуатацію без витоків при тиску до 60 бар.

«Теплообмінники типу Compabloc заслужили відмінну репутацію в промисловості завдяки високій ефективності і надійності теплопередачі, - зазначила Енн Баймон, продакт-менеджер Альфа Лаваль. - Однак ми отримували зворотний зв'язок від замовників, що в ряді випадків потрібна не тільки висока теплова потужніст, але і можливість роботи при вищому тиску. Ми прислухалися до їхньої думки і розробили лінійку Compabloc+ з урахуванням нових потреб і завдань».

Інноваційна модель для роботи в умовах високого тиску

Модель Compabloc+ відрізняється від раніше розроблених теплообмінників особливим ущільненням, яке отримало назку +Seal. На нову конструкцію ущільнення подана заявка на патент. Це перші блокові теплообмінники, в яких замість традиційної плоскої прокладки застосовується повністю закрита графітова прокладка. З таким ущільненням теплообмінники Compabloc+ витримують вищий робочий тиск, ніж попередні моделі.

«Вища стійкість ущільнення +Seal до тиску - це не єдина його перевага», - додає Енн Баймон. - Його конструкція захищає прокладку і виключає надмірне затягування панелей. Це спрощує технічне обслуговування, роблячи його більш швидким і безпечним».

Нові можливості для нової ери

Завдяки своїм технічним характеристикам теплообмінники типу Compabloc+ забезпечують вищу ефективність технологічних процесів, ніж традиційні громіздкі кожухотрубні теплообмінники з низьким тепловим ККД. Один з таких процесів - знесірчення на нафтопереробних заводах. Цей процес набуває важливості через необхідність дотримання нових нормативів за вмістом сірки в моторному паливі.

«Перший теплообмінник Compabloc+ був встановлений для рекуперації тепла на установці сіркоочистки бензинових фракцій, де традиційно застосовуються кожухотрубні теплообмінники, - розповідає Кріс Вайцеховський, менеджер з розвитку бізнесу компанії Альфа Лаваль. - Тепловий ККД теплообмінника Compabloc+ в три-п'ять разів вище, ніж у інших теплообмінників, що дозволяє рекуперувати більше тепла, знизити експлуатаційні витрати і підвищити ефективність технологічного процесу. Один теплообмінник Compabloc+ зміг замінити більше десятка кожухотрубних теплообмінників, а площа, яку займає аппарат на 90% менше, ніж займали кожухотрубні теплообмінники».

 

Посилання

Все
Compabloc plus 640x360

Why switch from traditional heat exchangers?

For more information

Пов'язані теми: