Нова система PureSOx Express | Alfa Laval

2020-07-08 Новини про обладнання

Нова система PureSOx Express

Для невеликих суден, таких як балкери типу хендімакс або танкерів-продуктовозів, вартість монтажу скрубера, для забезпечення вимог щодо змісту оксидів сірки (SOx) в вихлопних газах суднових двигунів, іноді перевершує можливу вигоду. В даний час система Альфа Лаваль PureSOx Express дозволяє таким судам продовжувати використовувати важке паливо і при цьому дотримуватись вимог по вмісту SOx.

Нова система PureSOx Express  - це система PureSOx з відкритим контуром, але при цьому вона остачається у вигляді повністю зібраного модуля. Виконана з можливістю легкої і економічної установки на малих суднах, вона скорочує інвестиційні витрати, час проектування і роботи по монтажу скрубера на борту.

"У PureSOx Express застосована технологія PureSOx, яка вже використовується на сотнях суден, - говорить Стівен Пітерс, директор з продажів департаменту очищення вихлопних газів. - Але вона може бути встановлена на борту і підключена без участі команди, що спеціалізується на скрубберах, що означає менше роботи на верфі і час монтажу займає всього лише 10-14 днів. За рахунок цього не тільки скорочуються початкові вкладення, але і судно може швидше повернутися до своєї нормальної комерційної діяльності ".

Простий вибір для багатьох суден

Повністю зібрана система PureSOx Express розрахована на обсяг до 75 т / год вихлопних газів і потужність двигуна до 10 МВт. Це робить її універсальним рішенням для багатьох суден вантажопідйомністю 40000-65000 тонн, в число яких, як правило, входять балкери і танкери-продуктовози.

PureSOx Express -  це система з відкритим контуром, що означає її економічність та відповідність існуючим  вимогам. Також, дане рішення має трубопровідну обв'язку для модернізації системи в гібридну. Це робить модуль перспективним і економічно вигідним.

"Замовники, які не готові застосовувати гібридну систему, можуть вибирати PureSOx Express, - говорить Пітерс. - Ця система має гнучкість, що дозволяє додавати обладнання для роботи по замкнутому контуру в майбутньому, в разі якщо буде потрібно дотримуватися більш жорстких норм по скиданню води ".

Переваги передових технологій та обслуговування

Незважаючи на те, що система PureSOx Express проста в установці та експлуатації, вона не йде на компроміси, коли справа стосується надійності, виконання своєї функції або техобслуговування. Крім модульної конструкції, скрубер має ефективний водозбірник, що запобігає потраплянню води назад в двигун. При тому, як і в випадку інших систем PureSOx, управління здійснюється за допомогою сенсорного пульта управління Touch Control Альфа Лаваль, система характеризується такою ж простотою управління і можливостями дистанційного підключення. Крім того, вона використовує всі переваги більш ніж 10-річний досвід монтажу та експлуатації скруберів в морі.

"З того часу, як у 2009 році перша система PureSOx вирушила в море, ми оптимізували своє обладнання завдяки інформації, отриманої від кожної з наших установок, - говорить Пітерс. - Всі ці знання також були вкладені в PureSOx Express. Незалежно від того, яку систему PureSOx виберуть наші замовники, вони можуть розраховувати на ефективне дотримання існуючих вимог з підтримкою від глобальної мережі Альфа Лаваль і повним пакетом послуг для скруберів, включаючи обслуговування на основі аналізу даних через платформу PureSOx Connect. PureSOx Express - це ще один спосіб допомогти нашим замовникам бути на крок попереду ".

Щоб дізнатись більше про PureSOx Альфа Лаваль та підхід Альфа Лаваль до очистки вихлопних газів, відвідайте  www.alfalaval.ua.puresox

PureSOx Express II 640x360

Пов'язані теми: