Юридичні умови

Запрошуємо всіх відвідати цей веб-сайт. Однак, здійснюючи доступ до цього веб-сайту, ви погоджуєтесь з наступними Умовами використання. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ДАНИМИ УМОВИМИ ВИКОРИСТАННЯ, ПРОХАННЯ ВИЙТИ З  САЙТУ.

Здійснюючи доступ до сторінок компанії ALFA LAVAL Corporate AB (далі – ALFA LAVAL) у Всесвітній мережі (WWW), ви погоджуєтесь дотримуватися таких умов:

Авторське право

Авторське право на зовнішній вигляд цього веб-сайту та контент WWW-сторінок (включаючи (але не обмежуючись) текст, зображення та аудіовізуальні елементи) належить компанії ALFA LAVAL (або її дочірнім компаніям, де це зазначено та/або її ліцензіарам), та вони захищені авторським правом у Швеції та відповідно до різних зарубіжних законів та договорів. Контент також захищений незареєстрованим промисловим зразком Європейського Союзу. Всі права захищені..

Контент веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись, текст, зображення та звук, не може відтворюватися, передаватися, розповсюджуватися або зберігатися без попереднього письмового дозволу компанії ALFA LAVAL Corporate AB, за винятком строго конфіденційних цілей або якщо зазначено інше.

Зміни контенту веб-сайту категорично заборонені. З цієї причини заборонено, наприклад, (i) розповсюджувати або передавати будь-який такий контент у режимі онлайн та офлайн; (ii) змінювати, повторно використовувати або робити репост будь-якого такого контенту; (iii) видаляти будь-які позначення на завантажених матеріалах, які є повідомленням або поясненням авторських прав, товарних знаків, торгових оформлень, патентів або інших прав інтелектуальної власності; (iv) використовувати такий контент для будь-яких публічних цілей, навіть не комерційних, або (v) намагатися виконати декомпіляцію, реконструювання або інше розбирання будь-якого програмного забезпечення чи іншого контенту на цьому веб-сайті.

Використання прес-релізів та інших документів, класифікованих як загальнодоступні, дозволено у ЗМІ із зазначенням джерела інформації. В інших випадках відтворення, передача, розповсюдження або зберігання частини або всього контенту в будь-якій формі без попереднього письмового дозволу ALFA LAVAL заборонено, за винятком випадків застосування таких умов. Контент на WWW-сторінках компанії ALFA LAVAL може використовуватися лише з інформаційною метою і таким чином, щоб не завдати шкоди репутації ALFA LAVAL. Інформація, представлена ​​на цьому веб-сайті, не може бути змінена без прямого письмового дозволу ALFA LAVAL. Щодо окремих документів, що містяться на WWW-сторінках компанії, можуть застосовуватись додаткові умови, зазначені у таких документах.

Деякі розділи веб-сайту містять зображення та матеріали, на які поширюються авторські права осіб, які їх надали, та використовуються ALFA LAVAL з дозволу. Використання таких матеріалів, крім відповідності до цих Умов, може порушувати права третіх осіб.

Компанія ALFA LAVAL дає вам дозвіл на зберігання на вашому комп'ютері або на роздрук витримок з цих сторінок тільки для особистого використання.

Права на товарні знаки

Назва компанії ALFA LAVAL та групи компаній, логотип, назви дочірніх компаній та афілійованих осіб, а також назви брендів, продуктів та товарні знаки ALFA LAVAL, її дочірніх компаній та афілійованих осіб є власністю ALFA LAVAL та/або її дочірніх компаній та афілійованих осіб.

Звільнення від відповідальності, гарантії

Контент WWW-сторінок ALFA LAVAL надається за принципом «як є» та «по можливості». За винятком випадків, передбачених чинним законодавством, будь-які гарантії, явні або передбачені, включаючи, але не обмежуючись, передбачені гарантії комерційної вигоди, товарної придатності для конкретної мети або непорушення прав щодо правильності, точності, надійності або іншого щодо контенту таких сторінок не надаються. ALFA LAVAL не гарантує, що сторінки або сервер, що надає доступ до сторінок, не містять вірусів або інших шкідливих компонентів. Будь-яка документація ALFA LAVAL може містити технічні неточності або друкарські помилки. Компанія ALFA LAVAL може вносити зміни та доповнення до будь-якої інформації, що міститься на сторінках. ALFA LAVAL залишає за собою право переглядати сторінки або скасувати доступ до них у будь-який час.

Компанія ALFA LAVAL не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи (але не обмежуючись) прямі, випадкові, непрямі, посередні, вторинні, спеціальні або штрафні збитки, втрати чи витрати, або втрачений зиск, пов'язаний із здійсненням доступу до сторінок ALFA LAVAL або до відповідного сайту, так само як за неможливість використання вмісту таких сторінок, а також використання або спробу використання інформації, що міститься в ньому, або пов'язані зі збоєм у роботі, помилкою, недоглядом, перериванням, дефектом, затримкою в роботі або передачі, комп'ютерним вірусом або зі збоєм у роботі роботу лінії або системи, навіть якщо ALFA LAVAL або її представники повідомлені про такі збитки, втрати або витрати. За жодних обставин збитки компанії ALFA LAVAL не перевищать суму (за її наявності), сплачену вами за доступ до сайту.

ALFA LAVAL не бере на себе відповідальність за матеріали, на які посилаються WWW-сторінки ALFA LAVAL, що належать, створені або опубліковані третіми особами. При переході на сайт третьої особи ви повинні ознайомитися з правилами використання цього сайту та погодитися з ними до використання. Посилання на сайт, що не стосується ALFA LAVAL, не означає, що компанія ALFA LAVAL підтримує сайт та продукти або послуги, на які посилається даний сторонній сайт.

Надання матеріалу

Компанія ALFA LAVAL вітає відправлення на цей сайт будь-якої неконфіденційної інформації, яка може бути пов'язана з продуктами ALFA LAVAL. Якщо ви маєте ідею, яку ALFA LAVAL могла б розглянути за винагороду, не передавайте її на цей сайт або іншим чином через Інтернет. При надсиланні матеріалу нам, наприклад, електронною поштою або через наші WWW-сторінки, ви як постачальник матеріалу погоджуєтеся з такими умовами: (1) ви надаєте матеріал, усвідомлюючи, що ми можемо його опублікувати; (2) ви гарантуєте, що матеріал не міститиме незаконний чи непридатний для публікації компонент; (3) перед відправкою будь-якого матеріалу ви докладете необхідних зусиль для сканування та видалення будь-яких вірусів або інших порушників цілісності та небезпечних об'єктів; (4) ви погоджуєтесь відшкодувати збитки, якщо будь-яка третя сторона вживе заходів проти нас щодо наданого вами матеріалу; (5) ви погоджуєтесь не вживати заходів проти нас щодо згаданого матеріалу, і (6) ви володієте матеріалом або маєте необмежене право надати його нам, і компанія ALFA LAVAL може публікувати матеріал та/або включати його або будь-які ідеї, описані в ньому, наші продукти без необхідності звітувати чи надавати винагороду.

Всі права захищені

Усі права, про які явно не заявлено у цьому документі, захищено. Компанія ALFA LAVAL залишає за собою право вносити зміни до цих Умов у будь-який час шляхом оновлення цього повідомлення. Ви зобов'язані дотримуватися будь-яких таких змін, і з цієї причини ви повинні періодично переглядати чинні Умови.

Право власності на сайт

Цей веб-сайт належить та публікується компанією:
Alfa Laval Corporate AB
SE-221 00 LUND
Sweden
Phone: +46 46 36 65 00
Fax: +46 46 32 35 79

Контакти

Якщо у вас виникли питання щодо вказаних розділів, просимо зв'язатися з компанією ALFA LAVAL (publ) через сторінку контактів ALFA LAVAL Corporate AB.