Система безрозбірної мийки CIP

Cleaning-in-Place CIPСистеми безрозбірної мийки (CIP) Альфа Лаваль забезпечують зручне і швидке видалення відкладень, що утворилися, з теплообмінників і високошвидкісних сепараторів прямо на місці їх експлуатації без демонтажу обладнання. Більше того, Альфа Лаваль може розробити спеціальну систему CIP під ваші конкретні технічні вимоги, наприклад, для дуже великого теплообмінного апарату або для використання в особливих умовах, що вимагають застосування обладнання у вибухозахищеному виконанні.

Скорочення експлуатаційних витрат

Ви зможете суттєво заощадити на запасних частинах та обсязі трудовитрат, пов'язаних з виконанням демонтажу та подальшого очищення обладнання, якщо не буде необхідності у частому та необґрунтованому розбиранні вашого обладнання.

Cleaning-in-Place CIP

Швидке та ефективне очищення

Системи CIP Альфа Лаваль приєднуються безпосередньо до впускних і випускних патрубків теплообмінника або сепаратора і забезпечують циркуляцію в них суміші нагрітих, екологічно безпечних миючих засобів, що ефективно розчиняють мінеральні відкладення, залишки продукту і мікроорганізмів. Ця технологія дозволяє швидко очистити робочі поверхні та відновити технічні характеристики обладнання.

Модульні системи CIP

Альфа Лаваль пропонує широкий асортимент модульних установок та систем безрозбірного миття, виконаних з нержавіючої сталі або поліетилену (найменші установки).

Системи CIP індивідуального виконання використовуються для найбільших теплообмінників, що вимагають спеціального підходу при технічній реалізації системи безрозбірного миття.