Ексклюзивний склад запчастин

Гарантія доступності критично важливих запасних частин

Ексклюзивний склад запчастин - це особливо важлива послуга, яка забезпечує наявність критично важливих запчастин в потрібному місці і в потрібний час. Ексклюзивне резервування критично важливих запчастин дозволяє мати їх запас, призначений саме для вашої компанії, на одному з наших складів, тому вони будуть доступні вам в будь-який час, а ви, одночасно, скоротіть складські та адміністративні витрати і витрати по фонду зарплати.

Доставка в день замовлення 

Наявність власного складу пов'язане зі значними витратами на зберігання. Послуга за ексклюзивним резервування відкриває вам доступ до високоякісних оригінальним запасним частинам, готових до постачання безпосередньо в день замовлення.

Використовувати цю послугу рекомендується в наступних випадках: коли необхідно мати повну гарантію своєчасної доставки унікальних і критично важливих запчастин, коли може виникнути потреба в певній деталі для виконання вимог правил техніки безпеки та природоохоронного законодавства, при виникненні вагомих причин для оптимізації управління складськими запасами.

Принцип роботи:

Наші фахівці:

  • Визначать ваші потреби і вироблять рекомендації по оптимізації номенклатури необхідних вам запчастин.
  • Забезпечать виготовлення, зберігання і управління запасом запчастин, виконаних по вашим вимогам, за певну щомісячну плату.
  • Створять резерв критично важливих запчастин, призначений виключно для вашої компанії.
exclusive stock 640x360

Як ми можемо Вам допомогти?

How can we help you?Будь ласка, звертайтесь до нас з будь-яким запитом чи запитанням.

Зв'яжіться з нами

10 порад щодо підтримки обладнання Альфа Лаваль у найкращому стані

Part of Alfa Laval Support Services