Підготовка

Підготовка, що мотивує Підготовка, що мотивує 

Курси підготовки Альфа Лаваль створені для того, щоб стимулювати працівників, які працюють з обладнанням, підняти їхню кваліфікацію, розширити їхні навички й мотивувати їх прагнення до оптимальної ефективності роботи систем і обладнання Альфа Лаваль.

 

Ви шукаєте конкретну послугу?

 

Dekanter-Service

Підготовка персоналу підвищує продуктивність і безпеку

Належна експлуатація й планове техобслуговування систем і обладнання Альфа Лаваль забезпечує оптимальну ефективність за рахунок зменшення вартості експлуатації та усунення незапланованого простою. Такі дії приносять вигоду, забезпечуючи тривалий термін експлуатації обладнання. Курси підготовки Альфа Лаваль також сприяють безпеці персоналу.

Як це працює?

  • Скористайтеся актуальними пропозиціями Альфа Лаваль з підготовки до експлуатації виробу чи вивчення виробничого процесу;
  • Заплануйте персоналізований курс підготовки Альфа Лаваль, адаптований під ваші потреби.

Підготовка до роботи в морських умовах

Чим ефективніше ваш екіпаж експлуатує обладнання, призначене до роботи в морських умовах, і потужностями Альфа Лаваль, тим вища надійність і нижчі експлуатаційні витрати.

Marine 2 640x360 large

Підготовка для працівників енергетичної промисловості

Ознайомлення персоналу з особливостями експлуатації обладнання Альфа Лаваль сприятиме тривалішій безперебійній роботі обладнання й оптимізації ефективності.

separators for chemical industry vignette

Вас цікавить проходження підготовки для працівників інших галузей промисловості?

Якщо ви хочете узгодити проходження підготовки працівниками вашої компанії, заповніть форму нижче. Ми зв’яжемося з вами для детальнішого обговорення.

alfa laval innovation centre kolding 640x360