Програма підтримки партнерів Альфа Лаваль

Спільний розвиток бізнесу

Ми цінуємо кожного з наших партнерів. Вони є основною нашого бізнесу і допомагають нам в досягненні глобальної присутності на ринку. Тому ми прагнемо забезпечити розвиток кожного з них.

Статус авторизованого, сертифікованого або майстер-партнера Альфа Лаваль забезпечує вам необхідні можливості і підтримку в розширенні бізнесу за рахунок появи нових клієнтів і продовження роботи з уже існуючими.

Взаємовигідний розвиток

Наша програма підтримки партнерів спрямована на створення стабільних і взаємовигідних в довгостроковій перспективі партнерських відносин. При цьому забезпечується досягнення конкретних бізнес-результатів!

Alfa Laval Authorized IntegratorАвторизований партнер

Рівень авторизованого партнера відкриває доступ до нових інструментів, спрямованим на підвищення ефективності бізнесу і навчання персоналу новим навичкам. При цьому витрати вашого часу і ресурсів дуже обмежені.

Alfa Laval Certified Service PartnerСертифікований партнер

Ухвалення рішення про отримання статусу сертифікованого партнера означає тісну співпрацю наших організацій для пошуку нових можливостей для спільного зростання. Коли ви стаєте сертифікованим партнером, ми складаємо бізнес-план з детальним зазначенням намічених темпів зростання і заходів, спрямованих на досягнення результатів.

Alfa Laval Master DistributorМайстер-партнер

Статус майстер-партнера означає високий рівень взаємного співробітництва компаній. Перед вами відкриваються великі можливості, які може забезпечити тільки лідер глобального ринку. Наші фахівці співпрацюють з майстер-партнерами з метою зміцнення ваших позицій на ринку. Проводиться індивідуальне і всебічне навчання персоналу з усіх продуктів та послуг Альфа Лаваль, спрямоване на організацію і стимулювання збуту.

 

Відкрийте для себе нові можливості розвитку бізнесу

Для отримання додаткової інформації щодо підтримки партнерів Альфа Лаваль, будь-ласка, зв'яжіться з нами.

Розвивайте ваш бізнес

Growing our businesses together - Alfa Laval channel partner programmeНаші партнери дуже важливі для нас. Вони є основною частиною побудови ефективної системи збуту та ведення бізнесу, яка допомагає нам досягти глобальної присутності на ринку. Ось чому ми прагнемо допомогти кожному з наших партнерів зростати та розвиватись.

Завантаження

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval Anytime - це електронний портал Альфа Лаваль, який містить інформацію та програми підбору та розрахунку обладнання для партнерів.

Партнери Альфа Лаваль, підключені до програм підбору та розрахунку обладнання онлайн, контролюють замовлення по всьому ланцюжку доставки. Інформацію про замовлення можна перевірити в режимі реального часу, тоді як нові замовлення надходять на розміщення за лічені секунди.

Alfa Laval Anytime дозволяє замовляти продукцію на основі артикулів та обладнання, яке необхідно конфігурувати, під час однієї сесії в Інтернеті.

Партнерів Альфа Лаваль, які ще не мають доступу по Anytime, проимо звертатись до представників Alfa Laval у вашій країні.

Alfa Laval Anytime