Підвищення продуктивності вашого обладнання

Вам необхідно постійно шукати нові шляхи вдосконалення свого виробництва, щоб залишатися попереду конкурентів. Ми можемо гарантувати максимальну продуктивність вашого обладнання впродовж усього терміну його служби.

Безвідмовна робота, оптимізація та придатність до експлуатації

Повний спектр послуг Альфа Лаваль "Сервіс на 360°" дає змогу гарантувати підвищену тривалість безвідмовної роботи, завдяки чому ви можете максимально отримувати максимальну прибутковість інвестицій упродовж усього життєвого циклу вашого обладнання. Під час поступового вдосконалення та модернізації ваших виробничих процесів, наші експерти можуть надавати допомогу, спрямовану на оптимізацію роботи вашого обладнання для задоволення нових потреб. Використання оригінальних запасних частин Альфа Лаваль забезпечує гарантовані показники надійності обладнання та сприяє мінімізації сукупних експлуатаційних витрат.

Повний спектр послуг Альфа Лаваль "Сервіс на 360°"

Ми ефективно співпрацюємо з вами на всіх етапах, починаючи від введення обладнання в експлуатацію та технічного обслуговування, закінчуючи наданням послуг з удосконалення процесів та контролем робочих параметрів. Ми пропонуємо всі необхідні запчастини та послуги, що потрібні для забезпечення належного функціонування вашого обладнання на тому рівні, на який ви розраховуєте як сьогодні, так і в майбутньому. 

Три ключові фактори для забезпечення безвідмовної роботи обладнання:

- Регулярне технічне обслуговування

- Використання оригінальних запасних частин

- Оперативний зв'язок із спеціалістами

Як ми можемо Вам допомогти?

How can we help you?Будь ласка, звертайтесь до нас з будь-яким запитом чи запитанням.

Зв'яжіться з нами

Service Agreements - tailored to your needs

Alfa Laval Performance Agreements

To give you peace of mind and full control over your maintenance budget, we can work with you to combine any of our services in a Service Agreement, tailored to meet your needs.

Пусконалагоджувальні роботи

Введення обладнання в експлуатацію настільки легко та безпечно, наскільки це взагалі можливо. Скориставшись нашими послугами з введення обладнання в експлуатацію, ви будете певні, що цей процес відповідатиме глобальним вимогам та нормативам. Ми будемо на об’єкті, доки ваш технологічний процес не буде запущений та почне працювати згідно з вимогами проекту.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування має ключове значення для забезпечення ефективної роботи вашого обладнання. Вчасно надане технічне обслуговування сприяє зниженню ваших сукупних експлуатаційних витрат завдяки підтриманню належного рівня ефективності та подовженому терміну служби вашого обладнання.

Технічна підтримка

Співпраця з компанією Alfa Laval означає, що у вас завжди є партнер, який радо забезпечить всебічну підтримку. Ми гарантуємо надання необхідної допомоги як у телефонному режимі, так і безпосередньо на об'єкті. А якщо ви бажаєте розширити можливості свого персоналу, наші навчальні курси допоможуть вашим працівникам отримати всі необхідні інструменти та мотивацію знання для досягнення успіху.

Модернізація

Коли ви будете готові перейти на новий рівень діяльності, ми завжди раді допомогти. Наші експерти допоможуть вам внести зміни у виробничий процес для задоволення поточних потреб та модернізувати його за новітніми технологіями.

Перевірка технічного стану

Збільшення терміну безперебійної роботи обладнання, підвищення рівня безпеки виробництва та економія коштів. Вчасний контроль режимів роботи та перевірка експлуатаційних параметрів обладнання допоможуть вам виявляти можливі несправності ще до їх виникнення.

Global service network

You can count on our dedicated global service network,  genuine parts and expertise, wherever you are located.

Find your Service centre

By choosing Alfa Laval you are choosing the perfect long-term partner for your daily operations. Our service network can reach you wherever you are. Click on the map to find your local Alfa Laval representative.

Safety data sheets - Chemical products

Safety data sheetsAlfa Laval offers a wide range of chemical products to improve and increase the performance of our equipment, for the following categories:

Lubricants, cleaning agents – descalants, corrosion inhibitors, pH stabilizers, flocking agents for separation, adhesives, surface enhancers – reconditioners.

Find the latest updated safety data sheets

CAD portal

Download the hygienic product models in Neutral or Native CAD file formats, or 3D PDF files.

Go to the CAD portal