Огляд сервісних послуг | Alfa Laval

Огляд сервісних послуг

service-960x480.jpg

.

Коли ви звертаєтесь до Альфа Лаваль за послугами та запасними частинами, ви отримуєте готовність та надійність, що економлять ваш час та кошти - при цьому, ви робите відповідальний вибір щодо безпеки та довкілля. У поєднанні з досконалим знанням про обладнання та застосування - ці фактори є вирішальними у виборі Альфа Лаваль у якості партнера для обслуговування обладнання. Наші експерти - це ваш актив, який невтомно працює, щоб забезпечити належну роботу вашого обладнання та впевненість у його правильній експлуатації.

Looking for a specific service?

Технічна документація

Завдяки нашій точній технічній документації ви можете забезпечити належну експлуатацію обладнанням та правильне виконання технічного обслуговування. Наявність відповідної документації також полегшує сертифікацію та аудит у разі потреби - і скорочує час замовлення запасних частин. 

Знайти технічну документацію

.

Пошук та усунення несправностей

Наші досвідчені і висококваліфіковані фахівці з діагностики надають оперативну технічну підтримку на об'єкті експлуатації або в віддаленому режимі, що дозволяє вирішити будь-яку проблему, пов'язану з обладнанням Альфа Лаваль. Зв'яжіться з нами

Інформація щодо пошуку та усунення несправностей

.

Навчання персоналу

Коли Ви закупаєте обладнання Альфа Лаваль, ви розраховуєте отримати надійність та впевненість у належній роботі обладнання. Але належна експлуатація обладнання залежить, в першу чергу, від операторів, які мають якісно виконувати свою роботу. Ось чому розвиток навичок та набуття знань є безцінним у повсякденній роботі. Якщо у вас є потреба у навчанні обслуговуючого персоналу, напишіть нам, і ми з вами зв’яжемось.

Перегляньте наші навчальні програми

PB training

.

Запасні частини

Використовуючи оригінальні запасні частини Альфа Лаваль, ви ставите продуктивність на перше місце. Запасні частини, виготовлені з досконалим знанням технологічних процесів та точністю, забезпечують функціональні можливості та час безвідмовної роботи, які продовжують термін служби обладнання та знижують вартість експлуатації. Ми доставляємо їх вчасно по всьому світу завдяки нашій потужній логістичній мережі.

Надіслати запит на запасні частини

Spare parts banner 640x360.jpg

.

Сервісні послуги

Повний спектр послуг Альфа Лаваль "Сервіс на 360°"

Повний спектр послуг Альфа Лаваль "Сервіс на 360°" допоможе отримати найкращу окупність інвестицій у ваше обладнання протягом його життєвого циклу. Ми готові підтримати Вас на всіх етапах - від запуску в експлуатацію, технічного обслуговування та підтримки до вдосконалення та моніторингу роботи обладнання.

Готовність, надійність та відповідальність

Ми намагаємось бути готовими, коли ми вам потрібні, - і щоб ваше обладнання було готовим до роботи. Ми виконуємо наші обіцянки - і гарантуємо, що ваше обладнання забезпечить свою обіцяну продуктивність. Ми серйозно ставимося до захисту людей та навколишнього середовища - і допомагаємо Вам робити так само.

Сервісні угоди

Якщо ви хочете позбутися від будь-яких приводів для занепокоєння і точно знати обсяг майбутніх витрат на обслуговування, ми можемо разом з вами обговорити склад Сервісної угоди, в яку можна включити набір сервісних послуг, які необхідні саме Вам

 

Сервісні угоди Альфа Лаваль

Переваги укладання сервісних угод з Альфа Лаваль:

  • Максимальний час безвідмовної роботи
  • Короткий період окупності
  • Повний контроль над бюджетом обслуговування