Дистанційна підтримка

Забезпечте безперебійну роботу за допомогою віддаленого доступу до обслуговування

Експерти Альфа Лаваль швидко реагують на ваші потреби в обслуговуванні навіть у найскладніші часи. Завдяки Alfa Laval Remote Guidance ви можете отримати пряму підтримку від наших експертів, які дистанційно допоможуть вашій команді рішити проблеми. Це допоможе вам мінімізувати або повністю уникнути простою без необхідності фактичного візиту.

Використання Alfa Laval Remote Guidance також допомагає зменшити наш вуглецевий слід, таким чином сприяючи досягненню ваших цілей та сталого розвитку. Ми гарантуємо безпеку та надійний захист ваших даних через платформу.

Ви шукаєте конкретну послугу?

Remote guidance 640x360.jpg

Як це працює

Інструмент Alfa Laval Remote Guidance дозволяє користувачам взаємодіяти та співпрацювати в реальному часі, незважаючи на те, що вони знаходяться в різних місцях. Він створює середовище доповненої реальності, де діалоги, жести рук, нерухомі зображення, телестратінг (цифровий ескіз) і реальні об’єкти, вставлені в інтерфейс, можуть використовуватися для керування сервісними діями.

Складові Сервісу

Дистанційне керування Альфа Лаваль можна використовувати з більшістю обладнання Альфа Лаваль. Ви можете отримати цю послугу за допомогою підписки, що допоможе вам зменшити витрати на адміністрування. Крім того, ми можемо провести дистанційний сервіс за вимоги. Щоб дізнатися більше про те, які пакети найкраще відповідають вашим потребам, зверніться до свого місцевого офісу.