Економіка замкненого циклу

Ми живемо в умовах лінійної економіки з однооборотним використанням продукції. Продукти використовуються, а потім утилізуються - такий підхід позбавляє нас доступу до все ще цінних природних ресурсів, часто з числа вичерпних, приводячи до ще більшого забруднення навколишнього середовища. В економіці замкнутого циклу, навпаки, весь життєвий цикл продукту спроектований таким чином, щоб зменшити кількість відходів і рівень забруднення навколишнього середовища. При виході продукту з ужитку його матеріали і компоненти використовуються повторно іншими способами. Все йде на переробку, що призводить до регенерації, як ми можемо спостерігати в природних екосистемах.

Компанія Альфа Лаваль має унікальні знання про сепараційні та теплообмінні технологіях і є лідером в розробці нових рішень для розвитку економіки замкненого циклу. Сьогодні ми можемо допомогти вам підвищити ефективність використання ресурсів, а також скоротити обсяг відходів, налагодити їх повторне використання та переробку з метою оптимізації виробничих процесів, що дозволить вести  діяльність відповідно до принципів сталого розвитку. Разом ми прискоримо перехід до впровадження моделі економіки замкнутого циклу для хімреагентів на біологічній основі, біопластика, біопалива, твердих побутових відходів (ТПВ), нульового скидання рідини (ZLD), переробки пластмас, текстилю і так далі.

Cleantech-Circular-economy-intro-final.jpg

 

cleantech-circular-economy-chart-final.png

Що таке економіка замкненого циклу?

Згідно з визначенням Фонду Еллен Макартур, економіка замкненого циклу заснована на таких принципах, як відсутність відходів і забруднення навколишнього середовища, повторне використання продуктів і матеріалів, а також відновлення природних екосистем.

Іншими словами, нічого не пропадає марно і всі наші природні ресурси багаторазово використовуються найефективнішим способом. При виробництві продуктів застосовуються відновлювані джерела енергії. В ході виробничих процесів вода, хімреагенти і матеріали використовуються повторно і переробляються, а обсяг їх використання скорочується. Відбувається отримання побічних продуктів з подальшим їх потраплянням в інші системи замкненого циклу. Кожен продукт використовується максимально довго. У разі поломки продукт піддається ремонту, а не викидається. В кінці життєвого циклу продукту його складові компоненти переробляються для повторного використання у виробництві, замикаючи цикл. Біологічний матеріал, який не підлягає утилізації, руйнується під впливом сонячного світла, CO2 і поживних речовин, забезпечуючи формування нових природних ресурсів.

Зрозуміло, це вимагає масштабних змін для промисловості. Чи готове ваше підприємство до переходу на бізнес-модель економіки замкненого циклу? Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як наші рішення допоможуть вам в досягненні цілей.


Зв'яжіться з нами

Виняткова співпраця для ефективної переробки

Компанії Альфа Лаваль і Stena Recycling об'єднали свої зусилля для розробки інноваційної бізнес-моделі, що забезпечує ефективну переробку теплообмінників. Партнерство між двома лідерами може забезпечити до 100% регенерації цінних металів, що містяться в обладнанні Альфа Лаваль. Крім того, це сприятиме переходу до сучасної та енергоефективної конструкції теплообмінників, що допоможе знизити глобальні викиди вуглецю.

«Це важливий крок на шляху до реалізації принципів економіки замкненого циклу та сталого розвитку ... Ця ініціатива є взаємовигідною як для наших замовників, так і для суспільства», - каже Сюзанн Пален-Оклунд, президент підрозділу «Енергетичне обладнання».

«Співпраця з Альфа Лаваль ще раз показує, які ефективні рішення замкнутого циклу ми можемо створювати, працюючи разом», - каже Фредрік Петтерссон, керуючий директор компанії Stena Recycling Sweden.

.


Детальніше

 

cleantech-Recycling-intro-img-final.jpg

 

Cleantech-Circular-economy-intro-final.jpg

Рішення замкненого циклу для перетворення відходів у цінний ресурс

Завдяки багатому досвіду в області механічної і термічної сепарації Альфа Лаваль і компанія EasyMining розробили інноваційні рішення замкненого циклу. EasyMining, що входить до складу шведської групи Ragn-Sells Group, є інноваційною компанією, яка займається розвитком нових рішень для замкненого циклу. EasyMining - за підтримки Альфа Лаваль - забезпечує вилучення фосфору з осаду відходів для спалювання. Таким чином, з'являються нові ланцюжки створення цінних ресурсів з відходів.

«За допомогою цих процесів можна буде перетворити відходи на цінні продукти, що є ключовим кроком у побудові стійкого суспільства», - каже Сюзанн Пален-Оклунд, президент підрозділу «Енергетичне обладнання».

«Співпраця з Альфа Лаваль дозволяє прискорити розробку та комерціалізацію наших процесів. Це важливо для інноваційних компаній », - говорить Ян Сверд, генеральний директор компанії EasyMining.

 

Детальніше

cleantech-Resource-efficiency-intro-img-final.jpg

Ефективне використання ресурсів

Що насправді означає ефективніше використання ресурсів? Фактично, йдеться про отримання максимальної користі з будь-якої сировини, а також про забезпечення безвідходного виробництва.

При правильному підході ефективне використання ресурсів не лише підвищує екологічність виробництва, але може скоротити витрати і збільшити рентабельність. Альфа Лаваль має багатий досвід в цій сфері і пропонує різноманітні рішення, що оптимізують циклічність споживання ресурсів, від екологічно чистих хімреагентів і хімреагентів на біологічній основі до природних холодоагентів. Дізнайтеся, як ми можемо підтримати ваше підприємство вже сьогодні.

 

Дізнайтесь більше

Cleantech-Reuse-reduce-recycle-final-210303.jpg

Повторне використання, скорочення та переробка відходів

Сьогодні в рамках багатьох промислових процесів споживається величезна кількість природних ресурсів і в результаті утворюється значна кількість відходів. Однак за допомогою правильної технології можна звести до мінімуму обсяг відходів і при цьому зменшити вплив на навколишнє середовище та операційні витрати.

Компанія Альфа Лаваль має великий досвід в області підтримки замовників: ми застосовуємо рішення по очищенню і рекуперації, які дозволяють оптимізувати управління відходами. Наші високоефективні рішення для сепарації та управління водними ресурсами допоможуть вам знизити обсяг відходів, повторно їх використовувати та переробляти.


Дізнайтесь більше

Cleantech-product-lifetime-final-210303.jpg

Термін експлуатації продукту

В контексті економіки замкненого циклу сталий розвиток означає також оптимізацію і максимальне збільшення терміну служби кожного продукту.

При проектуванні обладнання та використанні матеріалів компанія Альфа Лаваль приділяє цьому аспекту велику увагу. Вибудовуючи роботу з клієнтами, ми хочемо переконатися, що наша продукція експлуатується належним чином, що дозволяє забезпечити довгий і ефективний термін служби. Завдяки нашій пропозиції послуг кожен замовник Альфа Лаваль може розраховувати на необхідну підтримку з метою збільшення тривалості експлуатації обладнання. У деяких випадках ми надаємо консультаційні послуги щодо повторного використання продукції та її переробки після закінчення терміну служби.

Дізнатись більше

Впровадження принципів економіки замкненого циклу в компанії Outokumpu

Компанія Outokumpu, провідний виробник нержавіючої сталі в світі, зменшила вуглецевий слід за рахунок поліпшення циклічності споживання рідких ресурсів у власному процесі знежирення. Можливість повторного використання більшої кількості рідких ресурсів протягом довшого часу допомогла компанії підвищити ефективність виробництва, а також привела до зменшення кількості відходів та підвищення якості кінцевої продукції. Подивіться це відео, щоб дізнатися більше.

Присутність в усіх галузях

Завдяки інноваціям в області сепараційного та теплообмінного обладнання компанія Альфа Лаваль представлена в різних галузях промисловості. Хочете дізнатися, як ми можемо допомогти вам покращити  циклічність виробництва? Виберіть потрібну галузь зі списку нижче.

.

Steam_and_heat_640x360.jpg

Нульове скидання рідини (ZLD)

Системи ZLD компанії Альфа Лаваль є надійним та компактним рішенням, яке розроблене для максимально можливого зниження скидання різних промислових відходів. Системи ZLD підвищують ефективність витрати води за рахунок поєднання теплових рішень і сепараційної технології з випарником AlfaFlash, який є основним обладнанням установки.


Детальніше

cleantech-biobased-chemicals-intro-img.jpg

Реагенти на біологічній основі

Реагенти та матеріали з різних джерел біомаси грають важливу роль в зниження залежності від невідновлюваних ресурсів. Дерева, рослини, зернові культури, водорості, бактерії і біологічні відходи можуть використовуватися в різних формах для виробництва широкого спектру хімреагентів на біологічній основі, палива, продуктів і напівфабрикатів. Компанія Альфа Лаваль допоможе вам підвищити ефективність і екологічність в широкому спектрі застосувань хімреагентів на біологічній основі.


Детальніше

cleantech-Recycling-intro-img-final.jpg

Переробка

В економіці замкненого циклу заключним етапом життєвого циклу продукту є переробка. Вона дозволяє отримати переваги компонентів і природних ресурсів, з яких виготовляється продукція, шляхом їх повернення у виробництво. В даний час нові процеси відкривають можливості для промислового впровадження переробки пластмас, текстилю, акумуляторів, твердих побутових відходів (ТПВ) і т.д.


Дізнайтесь більше

cleantech_symbols.jpg

Екологічно чиста енергія

Партнерство у галузі сталого розвитку

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'яжіться з нами

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до положень нашої політики конфіденційності.