Екологічно чиста енергія

Одне з найскладніших завдань сучасності - декарбонізація. Вона вимагає повної трансформації глобальної енергетичної системи, що означає неможливість прийняття однозначного або простого рішення. Для досягнення цілей Паризької Угоди необхідно впровадити комплекс технологій та рішень, при цьому, вирішальне значення матиме отримання екологічно чистої енергії.

Компанія Альфа Лаваль розробила цілий ряд передових теплообмінних та сепараційних технологій, які вже сприяють переходу на екологічно чисту енергію. Працюючи в тісній співпраці з замовниками та партнерами, ми прискорюємо трансформацію енергетичної інфраструктури, щоб удосконалювати рішення для сталого розвитку в сфері енергетики - від «зеленого» водню, технології Power-to-X, паливних елементів і систем зберігання енергії до біопалива, механізмів уловлювання, використання і зберігання вуглецю та багато іншого.

cleantech_clean_energy_spotv2.jpg


cleantech-WHE-chart-final.png

Декарбонизація: комбінація підходів

Завдання по декарбонізації складається з двох частин: ми повинні підтримувати швидко зростаючі потреби в енергії і скорочувати при цьому викиди CO2 з метою відповідності вимогам Паризької Угоди.

На цьому графіку видно, що для зміни поточного курсу і впровадження моделі сталого розвитку необхідна комбінація технологій і нових видів палива. Тільки таким чином можна досягти цілей Паризької угоди. Стосовно екологічно чистої енергії, зелений сегмент ілюструє важливу роль відновлюваних джерел енергії. Помаранчевим кольором на графіку показано, що нові, екологічно чистіші види палива та механізми уловлювання вуглецю також матимуть  велике значення.

В рамках партнерських відносин компанія Альфа Лаваль вже надавала замовникам підтримку по переходу на використання екологічно чистої енергії. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вашому підприємству.

Присутність в усіх галузях

Завдяки інноваційним теплообмінних і сепараційним технологіям компанія Альфа Лаваль допомагає підприємствам по всьому світу перейти на використання екологічно чистої енергії. Виберіть галузь, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам сьогодні.

Cleantech-hydrogen-intro-final.jpg

«Зелений» водень

Чи знаєте ви, що до 2050 року водень може становити 24% енергетичного ринку? «Зелений» водень - це рішення з нульовим рівнем викидів, розроблене для палива в транспортному секторі та в енергетиці. Крім того, він може використовуватися в якості джерела тепла в будинках і в галузі важкої промисловості, а також в якості важливої сировини в хімічній промисловості. Дізнайтеся про наші рішення в області теплопередачі і опріснення для ефективного виробництва, зберігання і транспортування «зеленого» водню.

Дізнатись більше

Cleantech-Fuel-cells-intro-img-final.jpg

Паливні елементи

Якщо уявити собі перехід до енергетики майбутнього у вигляді пазла, то одними з найважливіших складових будуть паливні елементи. Шукаєте інформацію про полімерні електролітні мембрани (PEM), твердооксидні паливні елементи (SOFC) чи паливні елементи для стаціонарного застосування? Завдяки великому досвідом в області теплових технологій компанія Альфа Лаваль допоможе вам знайти рішення для нестандартних варіантів застосування.


Дізнатись більше

Cleantech-P2X-intro-final.jpg

Технологія Power-to-X (P2X)

Технологія Power-to-X включає в себе перетворення електрики в газоподібне, рідке паливо або хімреагент, такі як е-аміак, е-метанол, метан, «зелений» водень і синтез-газ. Таким чином, дана технологія може сприяти декарбонізації в промисловості, транспортному секторі та енергетиці, а також представити важливе рішення для зберігання енергії. Завдяки багаторічному досвіду розробки передових рішень для хімічної промисловості компанія Альфа Лаваль може забезпечити підтримку технології Power-to-X за допомогою широкої лінійки ефективних теплообмінників.


Дізнайтесь більше

Cleantech-energy-storage.jpg

Зберігання енергії

Хочете дізнатися, як ми задіємо потенціал відновлюваних джерел енергії в режимі 24/7? Ключовим моментом є довгострокове зберігання в масштабі енергоресурсів, оскільки періодично працездатні відновлювані джерела енергії, такі як сонячні батареї та вітер, не завжди виробляють енергію, коли і де це потрібно. Тому вирішальне значення має можливість формувати запаси енергії, і ефективна теплообмінна технологія є основою розробки рентабельних рішень для зберігання.


Детальніше

Cleantech-carbon-capture-intro-final.jpg

Уловлювання, використання і зберігання вуглецю

Чи знаєте Ви про уловлювання, використання та зберігання вуглецю (CCU/S)? Але чи знали ви, що технології, що дозволяють це зробити, існують вже кілька десятиліть? З огляду на обмежені можливості декарбонізації в таких галузях, як нафтогазова промисловість, енергетика, нафтопереробка, нафтохімія і цементна промисловість, CCU/S матиме вирішальне значення для майбутнього енергетичного ринку. Ознайомтеся з нашою лінійкою теплообмінного обладнання, призначеного для максимального збільшення ефективності уловлювання вуглецю.


Детальніше

Cleantech-CSP-intro-final.jpg

Концентрована сонячна енергія (КСЕ)

Вироблення електроенергії, яка є дійсно відновлювана, екологічно чиста та контрольована, матиме велике значення для майбутнього. Концентрована сонячна енергія (КСЕ) в поєднанні з накопиченням тепла може вирішити проблему енергопостачання в майбутньому, а також питання забезпечення прісною водою і теплом. Компанія Альфа Лаваль пропонує новітні технології, які мають ключове значення для отримання сонячної енергії, прісної води і тепла.


Детальніше

Cleantech-Bio-fuels-intro-img-final.png

Біопаливо

Декарбонізація транспортної галузі сприяє швидкому зростанню ринку біопалива. Можливо, ви знаєте, що біоенергетика вже забезпечує 10% світового попиту на первинну енергію, з яких 7% припадає на біопаливо? Щоб підтримати виробників біопалива, компанія Альфа Лаваль представляє повну лінійку теплообмінного та сепараційного обладнання, включаючи установки для виробництва біодизеля.


Детальніше

cleantech_symbols.jpg

Екологічно чиста енергія

Партнерство у галузі сталого розвитку

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'яжіться з нами

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до положень нашої політики конфіденційності.