Партнерство з метою сталого розвитку

Ми в компанії Альфа Лаваль виклики та труднощі, з якими стикається ваш бізнес. Адже Ваш бізнес - це наш бізнес. Ваша допитливість - це наша допитливість. А Ваші захоплення - це наші захоплення. Ми вважаємо співпрацю і міцні, довгострокові партнерські відносини стимулом для розробки рішень у сфері сталого розвитку, націлені на перетворення нашої економіки і світу, в якому ми живемо.

Ось чому в пошуках нових відповідей на найскладніші питання нашого часу компанія Альфа Лаваль співпрацює зі своїми замовниками та партнерами. Понад століття ми розробляємо інноваційні технології. Сьогодні ведеться робота над новими рішеннями в області енергоефективності, екологічно чистої енергії і економіки замкненого циклу. Ви готові внести свій вклад у розвиток екологічної стійкості?

Cleantech-Sustainable-partnership-intro-img.jpg

Партнерство як рушійний фактор у галузі сталого розвитку

Потреба в прискоренні сталого розвитку актуальна як ніколи. І сильне, довгострокове партнерство - це ключ до його втілення. Гарна новина полягає в тому, що у нас вже є технології. Зараз настав час працювати разом для створення екологічно сталого майбутнього.

У цьому відео Мадлен Гілборн, менеджер з розвитку бізнесу в області екологічних рішень Альфа Лаваль, розповість про наші розробки для підвищення енергоефективності та переходу до екологічно чистої енергії та економіки замкненого циклу.


Зв'яжіться з нами

Наші партнерські проекти

По всьому світу компанія Альфа Лаваль спільно з замовниками та партнерами працює над створенням нових рішень для підвищення енергоефективності та переходу до екологічно чистої енергії і економіки замкненого циклу. Ознайомтеся з інформацією про наші спільні проекти або зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про розробку рішень в області сталого розвитку.

.

Прорив у галузі відновлюваних джерел енергії

У 2019 компанія Альфа Лаваль стала інвестором і партнером компанії Malta Inc., що розробляє нові рішення, які здатні зробити революцію у накопиченні енергії. Цей стартап виріс на базі бізнес-інкубатора Google X, серед інвесторів якого є Білл Гейтс та Джефф Безос. Електротеплова система компанії Malta може зберігати енергію з будь-яких джерел, в тому числі з відновлюваних, наприклад сонячну енергію та енергію вітру, в будь-якому місці протягом декількох днів. Інноваційна технологія теплопередачі компанії Alfa Laval є критичним компонентом для втілення цього проекту.

«Ми вважаємо, що накопичення тепла є важливим фактором для переходу до альтернативних джерел енергії, - зазначає Сюзанн Пален-Оклунд, президент підрозділу енергетичного обладнання Alfa Laval. - Після двох років роботи над створенням нового теплообмінника спільно з командою Malta ми як і раніше відчуваємо радісне хвилювання, коли мова заходить про це рішення і вплив, який воно здатне надати на зміну клімату. У співпраці, подібному цього, ми можемо досягти більшого, розширити технічні кордону і створити нові рішення для сталого розвитку в майбутньому ».

«З моменту заснування Malta в 2018 році компанія Alfa Laval була нашим надійним партнером, ми сподіваємося продовжити важливу спільну роботу і вивести це рішення на ринок», - говорить Рамія Свамінатан, генеральний директор Malta Inc.


Узнайте больше

 

Cleantech-Circular-economy-intro-final.jpg

Рішення замкненого циклу для перетворення відходів у цінний ресурс

Завдяки багатому досвіду в області механічної і термічної сепарації Альфа Лаваль і компанія EasyMining розробили інноваційні рішення замкненого циклу. EasyMining, що входить до складу шведської групи Ragn-Sells Group, є інноваційною компанією, яка займається розвитком нових рішень для замкненого циклу. EasyMining - за підтримки Альфа Лаваль - забезпечує вилучення фосфору з осаду відходів для спалювання. Таким чином, з'являються нові ланцюжки створення цінних ресурсів з відходів.

«За допомогою цих процесів можна буде перетворити відходи на цінні продукти, що є ключовим кроком у побудові стійкого суспільства», - каже Сюзанн Пален-Оклунд, президент підрозділу «Енергетичне обладнання».

«Співпраця з Альфа Лаваль дозволяє прискорити розробку та комерціалізацію наших процесів. Це важливо для інноваційних компаній », - говорить Ян Сверд, генеральний директор компанії EasyMining.

 

Детальніше

Виняткова співпраця для ефективної переробки

Компанії Альфа Лаваль і Stena Recycling об'єднали свої зусилля для розробки інноваційної бізнес-моделі, що забезпечує ефективну переробку теплообмінників. Партнерство між двома лідерами може забезпечити до 100% регенерації цінних металів, що містяться в обладнанні Альфа Лаваль. Крім того, це сприятиме переходу до сучасної та енергоефективної конструкції теплообмінників, що допоможе знизити глобальні викиди вуглецю.

«Це важливий крок на шляху до реалізації принципів економіки замкненого циклу та сталого розвитку ... Ця ініціатива є взаємовигідною як для наших замовників, так і для суспільства», - каже Сюзанн Пален-Оклунд, президент підрозділу «Енергетичне обладнання».

«Співпраця з Альфа Лаваль ще раз показує, які ефективні рішення замкнутого циклу ми можемо створювати, працюючи разом», - каже Фредрік Петтерссон, керуючий директор компанії Stena Recycling Sweden.

.


Детальніше

 

cleantech-Recycling-intro-img-final.jpg

 

Cleantech-Power-to-X-partner.jpg

A partnership for renewable clean fuel production

In 2021, Alfa Laval become an investor and partner to Liquid Wind, a Power-to-Fuel company that is developing commercial-scale eMethanol facilities. Each facility captures and concentrates biogenic carbon dioxide emissions from industry, combining them with hydrogen made from renewable electricity and water. The result is the production of green methanol. Joining Carbon Clean, Siemens Energy and Haldor Topsoe, Alfa Laval contributes to this unique consortium with heat transfer expertise to improve the process efficiency and the overall energy integration of the facilities.

"This is an important partnership, as we – together with other major players – will be part of the growing Power-to-X market, thereby driving the development of technical solutions that will have an impact on future fuel options," says Susanne Pahlén Åklundh, President of the Energy Division at Alfa Laval. "With collaborations like this, we expand the technical borders and contribute to a more sustainable society."

"We are very happy to strengthen the Liquid Wind consortium with a world-class Swedish industrial player with unparalleled experience,” says Claes Fredriksson, CEO and Founder of Liquid Wind. “Their valuable knowledge will increase efficiency and deliver additional shared value."


Read more

Alfa Laval Innovation House

Located in Copenhagen, Denmark, Alfa Laval Innovation House was founded on the belief that we can achieve more by working together. This is where Alfa Laval accelerates the creation of new business ideas through knowledge sharing and partnerships.

At our Innovation house, Alfa Laval collaborates with start-up companies to enable the transition to clean energy and the circular economy. Together we are working on innovative electrolyser technologies for hydrogen, highly efficient solar collectors, bio-oil production, plastic recycling and much more.

Want to know more about these companies and how we work together to advance new innovative sustainable solutions? Click here to read some of our stories.


Learn more

Partner to the 1.5°C Business playbook

Alfa Laval is a supporting partner to the “1.5°C Business Playbook,” an effort to accelerate carbon neutrality by 2030. Launched in January 2020 in Davos, Switzerland, the initiative is a spin-off of the Exponential Roadmap project. The playbook is a guide for climate strategy and action, and it aims to transform the economy by shifting business focus to zero-carbon solutions. Alfa Laval will use the playbook in its own strategy work, as well as when supporting suppliers, customers and partners in their efforts to reduce carbon emissions.

“If we agree that the world needs to shift to a carbon-neutral economy, then we must do our part in the value chain,” says Tom Erixon, President and CEO of Alfa Laval. “In Alfa Laval, we have the ambition to become carbon neutral by 2030. Reaching this goal will require partnerships. Therefore, we are pleased to support this initiative which is based on the latest science and focuses on simplicity and speed.”


Learn more

cleantech_symbols.jpg

Екологічно чиста енергія

Партнерство у галузі сталого розвитку

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'яжіться з нами

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до положень нашої політики конфіденційності.