Енергоефективність

Енергоефективність є однією з основних умов досягнення цілей Паризької угоди. Завдяки оптимізації світового енергоспоживання та збільшення обсягів виробництва при меншій витраті ресурсів, ми можемо задовольнити збільшений попит на енергію і одночасно скоротити викиди CO2. За даними Міжнародного енергетичного агентства, підвищення ефективності може забезпечити скорочення викидів більш ніж на 40% за наступні 20 років.

До 50% сьогоднішнього потенціалу економії енергії припадає на промисловий сектор, при цьому 30% досягаються за рахунок будівель. Рішення для підвищення енергетичної ефективності вже існують! Протягом десятиліть компанія Альфа Лаваль розробляє технології для процесів теплообміну, які допомагають підприємствам оптимізувати використання енергії. Наша продукція використовується повсюдно, починаючи з важкої обробної промисловості та закінчуючи центрами обробки даних, системами опалення та охолодження житлових приміщень та ін. Наші унікальні рішення дозволяють значно скоротити витрати електроенергії і знизити викиди вуглецю, незалежно від області застосування.

cleantech_energy_efficiencyv2.jpg

Партнерство для сталого розвитку Вашого бізнесу

Кожний зекономлений кВт енергії так само цінний, як і виробництво одного нового кВт екологічно чистої енергії. В Альфа Лаваль ми знаємо, як зробити процеси ефективнішими і екологічнішими. Понад 90 років ми розробляємо пластинчасті теплообмінники для оптимізації теплопередачі в тепло- і холодопостачанні.

У цьому відеоролику ви зможете дізнатися, як наші інноваційні рішення вже сьогодні допомагають замовникам задовольняти зростаючі потреби щодо енергетичної ефективності та скорочувати викиди.

Енергетична = економічна ефективність

Жюльєн Геннетье, віце-президент підрозділу «Енергетика» Альфа Лаваль і один з провідних галузевих експертів з питань енергоефективності. У цьому відео Жульєн розповідає про важливість економії енергії для нашої планети і про можливість скорочення витрат і підвищення рентабельності. Таким чином, виграють всі!

Скільки коштує 1 кВт?

Який же потенціал ефективніших технологій пластинчастих теплообмінників? Потенційна економія енергії в глобальному масштабі дійсно вражає. Порівнюючи ефект від енергоспоживання в великих містах або навіть у власних будинках, ви починаєте бачити реальні можливості.

Щороку нові пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль дають змогу нашим замовникам економити 50 ГВт енергії. Це рівноцінно кількості енергії, необхідного для опалення 10 мільйонів будинків в Європі за рік.

Але економія енергії - це тільки половина справи. Ці 50 ГВт також означають скорочення глобальних викидів CO2 на 25 млн тонн, що відповідає щорічному обсягу викидів міста Парижа.

І все це досягається завдяки новим теплообмінникам. Уявіть собі експоненціальний вплив мільйонів продуктивних пластинчастих теплообмінників, встановлених по всьому світу, в міру збільшення їх кількості з кожним роком. У цьому полягає наш потенціал щодо прискорення темпів глобального сталого розвитку.

Хочете дізнатися, як застосувати рішення Альфа Лаваль у ваших процесах? Зв'яжіться з нами сьогодні, і наші експерти дадуть відповідь на всі запитання.


Зв'яжіться з нами

Cleantech_hero_image_Paris_1200x627.jpg

Cleantech-solfjader-vignette_new.jpg

Цифри говорять самі за себе

Експерти зі сталого розвитку компанії Альфа Лаваль тісно співпрацюють з партнерами по всьому світу практично в усіх галузях. Наскільки ми можемо знизити енергоспоживання на нафтопереробних підприємствах? Як щодо скорочення вуглецевого сліду в центрах обробки даних? Можливо, вам буде цікаво дізнатися про енергозбереження у хімічній промисловості,  в сфері експлуатації будівель та будівництві?

Ми маємо докладну інформацію про скорочення викидів та обсягів енергоспоживання при застосуванні технологій пластинчастих теплообмінників Альфа Лаваль в різних галузях промисловості. Перейдіть за  посиланням нижче, щоб дізнатися більше.


Дізнатись більше

cleantech_emission_reduction201201.jpg

Скорочення викидів

Величезною проблемою нашого часу є скорочення викидів вуглецю, порівняно з поточним рівнем. Таке  складне завдання не можна вирішити  простим способом. Необхідно застосувати комплексний підхід.

Крім пластинчастих теплообмінників, які забезпечують вищу ефективність для зниження енергоспоживання, компанія Альфа Лаваль пропонує перевірені теплообмінні та сепараційні технології, що сприяють скороченню обсягу викидів в різних галузях промисловості.

Перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатися, як ми допомагаємо прискорити впровадження нових рішень в області уловлювання вуглецю, природних холодоагентів, холодоагентів з низьким ПГП, і багато іншого.

 

Дізнатись більше

cleantech_waste_heat_recovery201201.jpg

Рекуперація тепла

Що відбувається з теплом, яке виробляються в результаті ваших процесів? Якщо тепло просто відводиться в атмосферу, ви втрачаєте один з найефективніших способів підвищення енергетичної ефективності виробництва.

Використовуючи відповідну теплообмінну технологію, ви можете утилізувати тепло високої температури, що виробляється в ході промислових процесів, а також низькотемпературне тепло, яке відбирають теплові насоси, наприклад в системах охолодження центрів обробки даних або водоочищення. Потім таке тепло можна використовувати в різних процесах: від централізованого теплопостачання до вироблення електроенергії.

Перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатися про великий досвід компанії Альфа Лаваль у цій області, а також про те, які рішення ми можемо Вам запропонувати.


Дізнатись більше

Присутність у різних галузях промисловості

Пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль використовуються з метою енергозбереження та скорочення викидів, що утворюються в ході виробничих процесів, по всьому світу. Сьогодні ми працюємо у всіх галузях промисловості, від важкої обробної промисловості до центрів обробки даних, ОВК і т.д. Виберіть галузь для отримання додаткової інформації.

cleantech-HVAC-intro-img.jpg

ОВК

Чи знаєте ви, що теплові насоси в чотири рази ефективніше традиційних котлів для опалення та охолодження житлових приміщень?

Теплові насоси на базі пластинчастих теплообмінників Альфа Лаваль щорічно економлять до 29 ТВт-год електроенергії, що знижує викиди вуглецю на 6,6 млн тонн.

Заощаджена кількість електроенергії дорівнює кількості, необхідній для обігріву 2,7 млн будинків у Китаї.

Скільки ви можете заощадити при експлуатації систем ОВК?

 

Додаткова інформація

cleantech_energy_efficiency_refinery_refrigeration.jpg

Холодильне обладнання

Уявіть, що  у всіх нових холодильних установках замість традиційних технологій використовуються компактні пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль. В цьому випадку економія склала б 628 ГВт-год електроенергії, а викиди CO2 скоротилися б на 144 000 тон щорічно!

Заощадженої кількості енергії вистачило б для охолодження 290 000 будинків в Сінгапурі. Таке зниження викидів відповідає викидам авіалайнерів, які здійснюють 470 авіарейсів з Лондона в Шанхай.

Які рішення для холодильних систем ми пропонуємо?

 

 

Додаткова інформація

cleantech_data_centerv2.jpg

Системи охолодження центрів обробки даних

Уявіть, що до 2030 року всі центри обробки даних встановили пластинчасті теплообмінники для забезпечення природного охолодження. Це дозволило б заощадити 30 ТВт-год електроенергії - стільки споживається щорічно у всій Новій Зеландії! А ще, це знизило б викиди CO2 на 7 млн тонн - стільки щороку виробляється у всьому Бостоні.

Все це можливо завдяки ефективнішому охолодженню з використанням пластинчатих теплообмінників Альфа Лаваль.

Хочете дізнатися, що ми можемо зробити для вашого центру обробки даних?

 

Дізнатись більше

cleantech_energy_efficiency_refinery_main_img.jpg

Підприємства з переробки сирої нафти

Чи знаєте Ви, що на нафтопереробку припадає 6-8% всього енергоспоживання в промисловості?

Тільки уявіть, якби всі нафтопереробні підприємства перейшли з традиційних технологій на продуктивні пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль, це знизило б глобальне енергоспоживання на 23%. Відповідне скорочення викидів CO2 на 245 млн тонн було б еквівалентно щорічним викидам Іспанії.

Детальніше

Cleantech-Petrochemicals-intro-img-final.jpg

Нафтохімія

Чи знаєте ви, що ефективність теплопередачі пластинчастого теплообмінника Альфа Лаваль в 5 разів вище в порівнянні з кожухотрубною технологією?

Якби всі нафтохімічні підприємства використовували ефективніші пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль, ми могли б знизити енергоспоживання на 132 ТВт-год на рік, запобігши викидам 28 млн тонн CO2 в атмосферу! Це еквівалентно викидам міста Циндао.

Хочете дізнатися, як ми можемо підвищити екологічність ваших технологічних процесів?


Детальніше

cleantech_energy_efficiency_refinery-service.jpg

Сервісне обслуговування

Чи знаєте ви, що приблизно 1-2,5% світових викидів CO2 можна було б уникнути, якби всі встановлені теплообмінники працювали належним чином? Все, що для цього потрібно, це забезпечення оптимальної продуктивності за рахунок належного очищення і обслуговування.

Пропонуючи широкий спектр сервісних послуг для теплообмінного обладнання, компанія Альфа Лаваль може підтримати операційну діяльність вашого підприємства.

 

Дізнайтесь більше

cleantech_symbols.jpg

Екологічно чиста енергія

Партнерство у галузі сталого розвитку

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'яжіться з нами

Ця інформація зберігається та обробляється відповідно до положень нашої політики конфіденційності.