"Зелений" водень

За попередніми оцінками, "зелений" водень може становити до 24% енергетичного ринку до 2050 року, попит буде продовжувати зростати швидкими темпами. "Зелений" водень використовується для рішень з нульовими викидами як паливо для транспортування чи виробництва електроенергії, для тепла в технологічних галузях чи будівлях, для зберігання енергії та як важлива сировина для хімічної промисловості. Він має величезний потенціал для забезпечення переходу до використання екологічно чистої енергії.

Компанія Альфа Лаваль пропонує великий вибір ефективних теплообмінників для виробництва, розподілу, транспортування, зберігання та використання "зеленого" водню. На основі 90-річного досвіду,  наші перевірені технології підтримують різні застосування у водневій економіці. Готові дізнатися, як ми можемо підтримати вас у вашому процесі? Зв'яжіться з нами сьогодні.

Green_hydrogen_hero_image_web.jpg

Рішення на основі застосування "зеленого" водню

Великий вибір теплообмінних та сепараційних технологій Альфа Лаваль - це ідеальне рішення для переходу на "зелений" водень. При виробництві електролізерів (PEM, лужних або SOEC) ми пропонуємо ефективні пластинчасті теплообмінники для охолодження електролітів, водню і кисню.

Наше портфоліо пластинчастих теплообмінників також включає обладнання для опріснення, яке дозволяє використовувати морську або річкову воду на вашому виробництві, що ідеально підходить, якщо ви експлуатуєте морську установку. А наші рішення для теплопередачі дозволяють рекуперувати та повторно використовувати відпрацьоване тепло електролізера для опріснення води або для інших цілей, таких як централізоване теплопостачання.

Ми також пропонуємо рішення для виробництва та зберігання, стиснення та охолодження, а також інноваційні зварні теплообмінниками для заправок. Наша технологія нульового скидання рідини (ZLD) забезпечує стійке рішення для обмеження відходів при зберіганні водню.

Альфа Лаваль також пропонує унікальні рішення для паливних елементів та технології power-to-X. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо підтримати ваш перехід на "зелений" водень.

Зв'язатись

Ваші персональні дані будуть зберігатись та оброблятись відповідно до Політики конфіденційності Альфа Лаваль.

cleantech_green-hydrogen-tkUEC-onsite-worker640x360.jpg

"Зелений" водень дає надію на майбутнє

Використання "зеленого" водню вже давно розглядається як передумова досягнення європейських кліматичних цілей. Зараз у Німеччині новий пілотний проект демонструє потенціал для втілення цього в життя. Використовуючи теплообмінники Альфа Лаваль, компанія Thyssenkrupp Uhde Chlorine Engineers GmbH тестує водень замість вугілля, щоб зменшити викиди CO2 при експлуатації доменних печей на виробництві в м.Дуйсбург.

Цей проект, який фінансується німецьким урядом, використовує металургійні гази, які утворюютиься під час виробництва сталі, для виробництва хімічних речовин, тим самим зменшуючи викиди CO2. Перегляньте повну історію, щоб дізнатися про вирішальну роль, яку відіграла технологія Альфа Лаваль у цьому пілотному проекті

Завантажити

Наші рішення

plate_heat_exchangers_GPHE.jpg

Пластинчасті розбірні теплообмінники Альфа Лаваль

Пластинчасті теплообмінники Альфа Лаваль є ідеальним вибором для електролізера на будь-якій електростанції з зеленим воднем. Завдяки своїй невеликій площі та високій ефективності, наші пластинчасті розбірні теплообмінники є оптимальним рішенням для модульних установок та можуть бути модернізовані для майбутніх потреб. Наші апарати мінімізують час окупності ваших проектів. Ці теплообмінники, доступні в широкому асортименті матеріалів, включаючи розчини без заліза, такі як нікель, допомагають забезпечити надійну роботу протягом усього терміну служби електролізера.


Дізнатись більшеe

plate_heat_exchangers_printed-circuit.jpg

Теплообмінники Альфа Лаваль з витравленими каналами

Теплообмінники Альфа Лаваль з витравленими каналами довели свою ефективність протягом багатьох років, поєднуючи чудову надійність і цілісність з виключно високою швидкістю теплопередачі - і все це в апараті, який на 85% менше і легше, ніж кожухотрубний теплообмінник. Міцна конструкція витримує тиск до 1250 бар (18 125 фунтів на кв. Дюйм) і температуру в діапазоні від глибоких кріогенних навантажень до дуже високих температур. Наша унікальна технологія захисту від замерзання відкриває можливості для використання у всьому енергетичному ланцюжку водневих заправних станцій - від рідкого H2 до газу.


Дізнатись більше

aqua_blue_familyv2_640x360.jpg

Опріснювачі Альфа Лаваль

Опріснювачі Альфа Лаваль - це найкраще рішення для подачі води потрібної якості для процесу електролізу, збільшуючи термін служби електролізера. Титанові пластини забезпечують тривалу безвідмовну роботу і надійність процесу опріснення. З більш ніж 30 000 одиниць, поставлених за 60 років в офшорну і морську промисловість, вони забезпечують надійну роботу при мінімальних розмірах централізованих та децентралізованих систем для виробництва "зеленого" водню.

 

Дізнатись більше

AlfaFlash 640x360px.jpg

Alfa Laval Zero Liquid Discharge

Alfa Laval ZLD systems are robust, compact solutions designed for the absolute minimization of liquid discharge in a wide range of applications including underground caverns. ZLD systems separate out salt and enable water reuse for injection. via a combination of thermal solutions and separation technology, with the AlfaFlash evaporator at the core of the set up.


Learn more

Niagara 640x360px.jpg

Alfa Laval Niagara Wet Surface Air Coolers (WSAC)

Wet Surface Air Coolers (WSAC®) are a perfect fit for all cooling needs in hydrogen compression and transport. They are custom-built, closed-loop evaporative cooling and condensing systems. By direct cooling of the process fluid, a WSAC system can reach lower temperatures and is more compact than any alternative air cooler technology. And since no high-quality fresh water is required, with low-quality waste water instead used as cooling medium, they also offer a very sustainable solution.


Learn more

plate_heat_exchangers_fusion-bonded.jpg

Alfa Laval fusion bonded plate exchangers

Our patented AlfaFusion bonding technology creates highly efficient, compact heat exchangers made entirely of stainless steel. Virtually maintenance free and capable of handling high pressures and temperatures, they are an ideal heat transfer solution for challenging applications, including those with temperatures approaching 600°C.


Learn more

Cleantech-Fuel-cells-intro-img-final.jpg

Heat transfer solutions for Fuel cells

Fuel cells are going to be one of the fundamental pieces in solving our energy transition puzzle. Looking for information on polymer electrolyte membranes (PEM), solid oxide fuel cells (SOFC) or fuel cell solutions for stationary applications? With our extensive experience in thermal technology, Alfa Laval can help you meet the demands of challenging applications.


Learn more

Cleantech-P2X-intro-final.jpg

Heat transfer solutions for power-to-X

Power-to-X involves the conversion of electricity into gaseous and liquid fuels or chemicals, including e-ammonia, e-methanol, methane, green hydrogen and syngas. In this way, it can enable decarbonization for industry, transportation and energy, as well as provide an important energy storage solution. With decades of experience providing solutions to the chemical industry, Alfa Laval can support power-to-X duties with a diverse portfolio of efficient heat exchangers.


Learn more

cleantech_symbols.jpg

Екологічно чиста енергія

Партнерство у галузі сталого розвитку

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про рішення для сталого розвитку.

Зв'язатись

Ваші персональні дані будуть зберігатись та оброблятись відповідно до Політики конфіденційності Альфа Лаваль.